ବିରୋଧ ସତ୍ବେ ଅନୀମାଙ୍କ ବିଜୟୀ ,ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ହେବେ

Udaya_Labanya | March 3, 2022 | 176 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ-୨/୩ କିଛି ଦଳୀୟ ନେତା ଓ କର୍ମୀଙ୍କ ବିରୋଧ ସତ୍ଵେ ନିଜର ନିର୍ମଳ ଭାବମୂର୍ତ୍ତୀ, କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା,ସଚୋଟତା, ଓ ବିଶେଷକରି ଜନସଂପର୍କ ପୂର୍ବତନ ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା
ସୁଶ୍ରୀଅନୀମାକହଁରଙ୍କ ବିଜୟ ରପଥ ବହୁପୂର୍ବରୁପରିଷ୍କାର ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଆଉ ଅନୀମା ତାଙ୍କ ନିକଟତମ ପ୍ରତି ଦ୍ୱନ୍ଦୀ ଶାନ୍ତିଲତା ମଲିକଙ୍କୁ ୫ ୮୩ ଭୋଟରେ ପରାଜିତ କରି ବିଜୟୀ ହୋଇଛନ୍ତି।
ଅନୀମା ୨୨୫୪ ଭୋଟ ପାଇଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ନିକଟତମ ପ୍ରତିଦ୍ବନ୍ଦୀଶାନ୍ତିଲତା ୧୬୭୧ ଭୋଟ ପାଇଥିଲେ ।ଅନୀମାଙ୍କ ରଣକୌଶଳ ଆଗରେ ବିରୋଧ କରୁଥିବା ନେତା ଓ କର୍ମୀଙ୍କ ଫିକା ପଡ଼ିଯାଇଥିଲା
ଅନୀମା ଗତ ୨୦୧୨ ରୁ ୨୦ ୧୭ ଯାଏ ଖଜୁରୀପଡ଼ା ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ରହି ବହୁ ଉନ୍ନୟନମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟକରିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ପୁଣି ଥରେ ଅନୀମାଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ହେବା ପାଇଁ ବାଟ ଫିଟିଯାଇଛି । ବହୁ ସମିତି ସଭ୍ୟ ସଭ୍ୟା ଅନୀମାଙ୍କୁ ସିଧାସଳଖ ସମର୍ଥନ କରୁଛନ୍ତି ।ଅନୀମା ପୂର୍ବରୁ ବିଜୁମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚା ଜିଲ୍ଲା ସଭାନେତ୍ରୀ ଓ ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚାର କର୍ମକର୍ତ୍ତା ରହି ସଂଗଠନକୁ ସୁଦୃଢ କରିଥିଲେ ।ଅନୀମାଙ୍କ ଭାଇ ଦେବେନ୍ଦ୍ର କହଁର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟଜଣେ ରାଜେନ୍ଦ୍ର କହଁର ପୌରାଧ୍ୟକ୍ଷ ଥିଲେ ।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ରେ ବଜ୍ରପାତ, ୩ ଛାତ୍ର ଗୁରୁତର

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 3 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ବୁଧବାର କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଚକାପାଦ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ଅଂଚଳ ର ୩ ଜଣ ଛାତ୍ର ମୋବାଇଲ ଇଣ୍ଟର୍ନେଟ ଦେଖିବାପାଇଁ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ପାହାଡ଼ କୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ହଟାତ ବଜ୍ରପାତ ହୋଇଥିଲା ଫଳରେ ୩…

ବିଜୟ ନାୟକ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 7 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ରାଜ୍ୟ ରେ ବିଯୁଜନତା ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ସାଙ୍ଗଠନିକ ଜିଲ୍ଲା ରେ ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି lଏହି ପ୍ରରିପେକ୍ଷୀରେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ବିଜେଡିନେତା ବିଜୟ ନାୟକ ଙ୍କୁ ଦଳ ନୂତନ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories