ସିଆରପିଏଫ୍ ପକ୍ଷରୁ ସଚେତନତା ଶିବୀର

Udaya_Labanya | March 5, 2022 | 14 views |0 | Breaking News


ଫୁଲ ବାଣୀ(ସୁନୀଲପଟନାୟକ)
ଶୁକ୍ରବାର ସିଆର ପିଏଫ ୧୨ବାଟାଲିୟନ ପକ୍ଷରୁ ଫିରିଙ୍ଗିଆ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ସାଡିଙ୍ଗିଆ ଠାରେ ଏକ ଜନସଚେତନା ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା ଏହି ଅବସରରେ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ କିଶୋର କୁମାର, ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେଇଥିବାବେଳେ ସହକାରୀ କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ ରବିକିରଣ, ଫିରିଙ୍ଗିଆ ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟଙ୍କ ମେନେଜର ନିର୍ମଳ ନାୟକ, ପ୍ରମୁଖ ସମ୍ମାନିତ ଅତିଥିଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇ
ପୋଲିସ ଓ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀମାନେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଉତ୍ତମ ବନ୍ଧୁ’।ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଧନ, ଜୀବନର ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ସେମାନେ ସଦା ଜାଗ୍ରତ । ଏଣୁ ଭୟ ନ କରି ସେମାନଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବା ସହ ସୁସଂପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ ।ଏହି ଅବସରରେ ସାଡିଙ୍ଗିଆ ପଞ୍ଚାୟତର କଟା ପଙ୍ଗା, ଲେଣ୍ଡିର ଗାଁ,କିଆମୁଣ୍ଡା,ଲଦାପଦର ଆଦି ଗ୍ରାମର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସିଆରପିଏଫ ପକ୍ଷରୁ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ସ୍କୁଲ ବ୍ୟାଗ, ବାଲଟି, ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଜିନିଷ ପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା।
ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଆଖପାଖ ଗ୍ରାମର ପାଖାପାଖି ଏକ ହଜାର ଜନସାଧାରଣ ଯୋଗଦେଇ ଥିଲେ।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଓଡିଶା ନାଟ୍ୟସଂଘ ର ୩୫ ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା…

Udaya_Labanya | September 27, 2022 | 6 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ ସୋମବାର ଫୁଲବାଣୀ ପ୍ରେସ କ୍ଲବ ଠାରେ ଜିଲାର ଅଗ୍ରଣୀକଳା ଓ ସଂସ୍କୃତି ଅନୁଷ୍ଠାନ ବନାନୀ କଳା ସଙ୍ଗମ ପକ୍ଷରୁ ଓଡିଶା ନାଟ୍ୟ ସଙ୍ଘ ର ୩୫ ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଥିଲା lଏହି ଅବସର ରେ…

ଅସହାୟ ରଂଜିତ ଙ୍କୁ ଆବାସ ଘର ମିଳିବ…

Udaya_Labanya | September 27, 2022 | 5 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତଵିଶିପଡା ପଂଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଆଶୀରିସହି ଗ୍ରାମର ରଂଜିତ କୁମାର ବେହେରା lଝାଟିମାଟି କୁଡ଼ିଆ ଘରେ ପଲିଥିନ ପକାଇ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ରହି ଆସୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଧାନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଆବାସ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories