କେ.ଆଇ.ବି. ଗୃପ୍ ‘ସେବା ସମ୍ମାନ’ରେ ସମ୍ମାନିତ

Udaya_Labanya | March 11, 2022 | 20 views |0 | Breaking News

ଭୁବନେଶ୍ବର:(୧୦/୩): ଅଗ୍ରଣୀ ସାମାଜିକ ସଂଗଠନ କେ. ଆଇ. ବି. ଗୃପ୍ କୁ ଗତକାଲି ଚୌଦ୍ୱାର ଠାରେ ‘ୟୁଥ ଫର ସେବା’ ସମ୍ମାନ ରେ ସମ୍ମାନିତ କରାଯାଇଥିଲା | ସାମାଜିକ ସେବା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସେମାନଙ୍କର ନିସ୍ୱାର୍ଥପର ଏବଂ ନିରନ୍ତର ଅବଦାନ ପାଇଁ ଏହି ସମ୍ମାନ କେ. ଆଇ. ବି. ଗୃପ୍ ସାମାଜିକ ସଂଗଠନ ଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା | କେ. ଆଇ. ବି. ଗୃପ୍ ସମଗ୍ର ରାଜ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ରହିବା ସହ 500 ରୁ ଦୁର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଅସହାୟ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ମାଗଣା ଶିକ୍ଷା ପ୍ରଦାନ କରିସାରିଛନ୍ତି | ଏହା ସହିତ, ‘ଶିଶୁ ଶ୍ରମ ବିରୋଧୀ’ ଅଭିଯାନ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଯେପରି ବୃକ୍ଷରୋପଣ, କପଡା ବଣ୍ଟନ ଇତ୍ୟାଦି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରୁଛନ୍ତି | ଉକ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ କେ. ଆଇ. ବି. ଗୃପ୍ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ଉତ୍ସବ ଚରଣ ଦାସ ଏବଂ ଯୁବ ନେତା ପ୍ରକାଶ ଚନ୍ଦ୍ର ବେହେରା ଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ମାନିତ ହୋଇଥିଲେ |

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ରେ ବଜ୍ରପାତ, ୩ ଛାତ୍ର ଗୁରୁତର

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 3 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ବୁଧବାର କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଚକାପାଦ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ଅଂଚଳ ର ୩ ଜଣ ଛାତ୍ର ମୋବାଇଲ ଇଣ୍ଟର୍ନେଟ ଦେଖିବାପାଇଁ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ପାହାଡ଼ କୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ହଟାତ ବଜ୍ରପାତ ହୋଇଥିଲା ଫଳରେ ୩…

ବିଜୟ ନାୟକ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 6 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ରାଜ୍ୟ ରେ ବିଯୁଜନତା ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ସାଙ୍ଗଠନିକ ଜିଲ୍ଲା ରେ ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି lଏହି ପ୍ରରିପେକ୍ଷୀରେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ବିଜେଡିନେତା ବିଜୟ ନାୟକ ଙ୍କୁ ଦଳ ନୂତନ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories