ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳା ରୁ ଶିଶୁ ମୃତ୍ଯୁ ଅଭିଯୋଗ

Udaya_Labanya | March 12, 2022 | 21 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )
ଫୁଲବାଣୀ ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଡାକ୍ତର ଅବହେଳାରୁ ଦୁଇ ମାସର ଶିଶୁ ର ମୃତ୍ଯୁ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି l ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ଶିଶୁର ପିତା ଶିବୁ ଦିଗାଲ ଓ ମା ସୋନାଲି ବେହେରା । କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଦୁତିମେଣ୍ଡି ପଞ୍ଚାୟତ ବୈଇକୁମ୍ପା ରୁ ଶିଶୁକୁ ନେଇ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଫୁଲବାଣୀସଦର ମହକୁମା ଚିକିତ୍ସାଳୟ କୁ ଆଣିଥିଲେ। ପରିବାରଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ ଶିଶୁ ର ପରିଶ୍ରା ହଉ ନ ଥିବାରୁ ତିନିଦିନ ହେବ ଫୁଲବାଣୀ ଚିକିତ୍ସାଳୟକୁ ଆଣି ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଡାକ୍ତର ଧନମଣି ପ୍ରଧାନ ଶିଶୁକୁ ଦୂରରୁ ଦେଖି କୁଆଡେ ସିରଫ ଲେଖି ଛାଡ଼ିଦେଇଥିଲେ। ଆଜି ସକାଳୁ ପୁର୍ନବାର ଆଣି ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତି କରିଥିଲେ ହେଲେ ନର୍ସ ଡ଼ାକ୍ତରଙ୍କୁ ନ ଡାକି ନିଜେ ଦେଖି ୱାର୍ଡ କୁ ପଠାଇଦେଇଥିଲେ। ତୁରନ୍ତ ଚିକିତ୍ସା ନମିଳିବାରୁ ଶିଶୁର ମୃତ୍ଯୁ ହୋଇଥିବାକଥା ଶିଶୁ ର ବାପା ଶିବୁ ଡିଗାଲ ଅଭିଯୋଗ କରି ଛନ୍ତି l

ତେଵେ, ଏ ନେଇ ଏଡିଏମ ଓ ଡାକ୍ତର ଅଭୟ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ପଚାରିବାରେ
ସେ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଇଥିଲା ଆଉ ଶିଶୁଟି ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥl ରେ ଡାକ୍ତରଖାନା ଆସିଥିଲେ ବୋଲି କହିଥିଲେ l ତେଵେ ସେ ଏହାର ତଦନ୍ତ କରି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ବୋଲି କହିଥିଲେ l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

କଟକରେ ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | October 2, 2022 | 30 views |0

କଟକ (ଉଲାପ୍ର) ପବିତ୍ର ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତି ଅବସରରେ ଶିବସେନାର ପୂର୍ବତନ ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟ ପ୍ରମୁଖ ସ୍ବର୍ଗତ ରାମବିଳାଶ ଶର୍ମା ସେବା ସ୍ମୃତି ସାଂସଦ ତରଫରୁ, ଜାତିର ପିତା ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଜନ୍ମ ଜୟନ୍ତୀ ରାଷ୍ଟ୍ର ଭାଷା ଠାରେ ଏକ ସ୍ମୃତି ସଭାର…

ଜିଲ୍ଲା ଲିଗାଲ ଏଡ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର

Udaya_Labanya | October 1, 2022 | 8 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଶନିବାର ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଳକ ର ସା୍ର୍ତା ଗୁଡା‌ ଠାରେ ଥିବା ‌ ଆଇ ଆଇ ସି ଭିଲେଜ ଵୃଦ୍ଧାଶ୍ରମ ରେ ଆଇନ୍ ସହାୟତା ପ୍ରାଧିକରଣ ତରଫରୁ ଏକ ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସା ଶିବିର ଓ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର ର…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories