ବରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାର ୧୨ ଟି ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପଦ ବିଜେଡି ସମର୍ଥକ ଜିତିଲେ

Udaya_Labanya | March 12, 2022 | 61 views |0 | Breaking News


ବରଗଡ:-(ସତ୍ୟ ନାରାୟଣ ପ୍ରଧାନ)
ବରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାର ୧୨ ଟି ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପଦବୀକୁ ଶାସକ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ର ସମର୍ଥକ ମାନେ ହାତେଇ ନେଇଛନ୍ତି। ବରଗଡ଼ ସଦର ବ୍ଲକ ରେ କୁରୁଆ ର ସମିତି ସଭ୍ୟା ଶ୍ରୀମତୀ ନଳିନୀ ପାଣ୍ଡେ ନିର୍ଦ୍ବନ୍ଦରେ ବିଜୟୀ ହୋଇଥିଲେ। ସେହିପରି ଜିଲ୍ଲା ର ୧୦ଟି ବ୍ଲକ ରେ ମଧ୍ୟ ବିଜେଡି ସମର୍ଥିତ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ମାନେ ନିଦ୍ବନ୍ଦ ନିର୍ବାଚିତ ହୋଇଥିଲେ। ସେଥି ମଧ୍ୟରେ ଅମ୍ବାଭୋନା ରେ କିର୍ତ୍ତି ଚନ୍ଦ୍ର ଦୁଆନ, ଭେଡେନ ବ୍ଳକ ର ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ଭାବେ ଶ୍ରୀମତୀ ସୁପ୍ରଭା ମହାଲିଙ୍ଗ, ଗାଇସିଲେଟ ବ୍ଳକ ରେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଭାବେ ପ୍ରଣୟ ସାହୁ, ସୋହେଲା ବ୍ଳକ ର ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ଭାବେ ଶ୍ରୀମତୀ ବବି ପ୍ରଧାନ, ଭଟଲି ବ୍ଳକ ର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଭାବେ ବରିଷ୍ଠ ବିଜେଡି ନେତା ନିତ୍ୟାନନ୍ଦ

ପ୍ରଧାନ, ବରପାଲି ବ୍ଳକ ର ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ଭାବେ ଶ୍ରୀମତୀ ରୀନା ଥଇତ, ବିଜେପୁର ବ୍ଳକ ର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଭାବେ ମୋତିରାମ ସାହୁ ନିର୍ବାଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି, ଝାରବନ୍ଧ ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ଭାବେ ଲିପ୍ସା ପ୍ରଧାନ, ପାଇକମାଳ ବ୍ଲକ ର ଅଧକ୍ଷା ଭାବେ ଶ୍ରୀମତୀ ଭାବନା ସିଂ, ଅତାବିରା ବ୍ଲକ ର ଅଧକ୍ଷା ଭାବେ ଶ୍ରୀମତୀ ଗୀତାଞ୍ଜଳି ନାୟକ,ରାଜ ବୋରାସମ୍ବର ବ୍ଲକ ର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରେ ରଞ୍ଜିତ ସିଂ ବରିହା ନିର୍ବାଚିତ ହୋଇଥିଲେ। କେବଳ ବରପାଲି ଓ ବିଜେପୁର ବ୍ଳକ ରେ ଭୋଟ ର ଆଶ୍ରୟ ନିଆଯାଇଥିଲା। ବରପାଲି ବ୍ଲକ ରେ ରୀନା ଥଇତ ଓ ଚନ୍ଦ୍ରକାନ୍ତି ବାଗଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭୋଟିଂ ହୋଇଥିଲା। ଏଥିରେ ରୀନା ଥଇତ ୧୯ ଖଣ୍ଡ ଭୋଟ ପାଇଥିବା ବେଳେ ଚନ୍ଦ୍ରକାନ୍ତି ବାଗ ତାଙ୍କ ନିଜ ଭୋଟ ହଁ ପାଇଥିଲେ। ସେହିପରି ବିଜେପୁର ବ୍ଲକରେ ମୋତିରାମ ସାହୁ ଏବଂ ସଞ୍ଜୁ ପ୍ରଧାନ ମଧ୍ୟରେ ଭୋଟିଂ ହୋଇଥିଲା । ଏଥିରେ ମୋତିରାମ ସାହୁ ୧୪-୫ଭୋଟ ରେ ବିଜୟୀ ହୋଇଥିଲେ।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

କଟକରେ ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | October 2, 2022 | 23 views |0

କଟକ (ଉଲାପ୍ର) ପବିତ୍ର ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତି ଅବସରରେ ଶିବସେନାର ପୂର୍ବତନ ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟ ପ୍ରମୁଖ ସ୍ବର୍ଗତ ରାମବିଳାଶ ଶର୍ମା ସେବା ସ୍ମୃତି ସାଂସଦ ତରଫରୁ, ଜାତିର ପିତା ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଜନ୍ମ ଜୟନ୍ତୀ ରାଷ୍ଟ୍ର ଭାଷା ଠାରେ ଏକ ସ୍ମୃତି ସଭାର…

ଜିଲ୍ଲା ଲିଗାଲ ଏଡ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର

Udaya_Labanya | October 1, 2022 | 8 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଶନିବାର ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଳକ ର ସା୍ର୍ତା ଗୁଡା‌ ଠାରେ ଥିବା ‌ ଆଇ ଆଇ ସି ଭିଲେଜ ଵୃଦ୍ଧାଶ୍ରମ ରେ ଆଇନ୍ ସହାୟତା ପ୍ରାଧିକରଣ ତରଫରୁ ଏକ ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସା ଶିବିର ଓ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର ର…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories