ୟୁରିଆ ସାର ପାଇଁ ଚାଷୀ ଙ୍କ ରାସ୍ତା ରୋକ୍

Udaya_Labanya | March 19, 2022 | 14 views |0 | Breaking News


ବରଗଡ଼:-(ସତ୍ୟ ନାରାୟଣ ପ୍ରଧାନ)
ଅତାବିରା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ରେଙ୍ଗାଲି କେମ୍ଫ ନିକଟରେ ଇଫକୋ ୟୁରିଆ ସାର ସହିତ ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ ଭିଟାମିନ ବିକ୍ରି କରିବା ପ୍ରତିବାଦରେ ଆଜି ଚାଷୀ ମାନେ ରାସ୍ତା ରୋକ୍ କରିଥିଲେ। ଇଫକୋ ୟୁରିଆ ବିକ୍ରୟ କେନ୍ଦ୍ର ରେ ଚାଷୀ ମାନଙ୍କୁ ୟୁରିଆ ସାର ସହିତ ଭିଟାମିନ ନେବାକୁ ସେଠାକାର କର୍ମଚାରୀ ମାନେ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ। ଭିଟାମିନ ନ ନେଲେ ସାର ମିଳିବ ନାହିଁ ବୋଲି ରୋକ ଠୋକ ଶୁଣାଉଥିଲେ। ଏହାର ପ୍ରତିବାଦରେ ଆଜି ଚାଷୀ ମାନେ ମୁମ୍ବାଇ-କୋଲକାତା ଜାତୀୟ ରାଜପଥ କୁ ୪ଘଣ୍ଟା ଧରି ଅବରୋଧ କରିଥିଲେ। ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ କୃଷି ଅଧିକାରୀ ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ବେହେରା, ସମ୍ବଲପୁର ସ୍ଥିତ ଇଫକୋ ୟୁରିଆ ସାର କମ୍ପାନୀ ର ଆଞ୍ଚଳିକ ପ୍ରବନ୍ଧକ, ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ପହଞ୍ଚି ଚାଷୀ ମାନଙ୍କୁ ୨ ବସ୍ତା କରି ୟୁରିଆ ସାର ଦିଆଯିବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେବାପରେ ଆନ୍ଦୋଳନ ପ୍ରତ୍ୟାହୃତ ହୋଇଥିଲା।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ରେ ବଜ୍ରପାତ, ୩ ଛାତ୍ର ଗୁରୁତର

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 3 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ବୁଧବାର କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଚକାପାଦ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ଅଂଚଳ ର ୩ ଜଣ ଛାତ୍ର ମୋବାଇଲ ଇଣ୍ଟର୍ନେଟ ଦେଖିବାପାଇଁ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ପାହାଡ଼ କୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ହଟାତ ବଜ୍ରପାତ ହୋଇଥିଲା ଫଳରେ ୩…

ବିଜୟ ନାୟକ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 2 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ରାଜ୍ୟ ରେ ବିଯୁଜନତା ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ସାଙ୍ଗଠନିକ ଜିଲ୍ଲା ରେ ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି lଏହି ପ୍ରରିପେକ୍ଷୀରେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ବିଜେଡିନେତା ବିଜୟ ନାୟକ ଙ୍କୁ ଦଳ ନୂତନ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories