ମୁନିଗୁଡା ପ୍ରେସ କ୍ଲବର ୧୫ ତମ ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସଭ ଅନୁଷ୍ଠିତ,ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ ହେଲେ ଅନେକ ସାମ୍ବାଦିକ

Udaya_Labanya | March 20, 2022 | 125 views |0 | Breaking News


ମୁନିଗୁଡା( ଉଲାପ୍ର)ରାୟଗଡା ଜିଲା ମୁନିଗୁଡା ପ୍ରେସ କ୍ଲବର ୧୫ ତମ ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସଭ ନିୟମଗିରି ପାଦଦେଶରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି।ରାୟଗଡା ଜିଲା ଉତ୍କଳ ସାମ୍ବାଦିକ ସଙ୍ଘର ସଭାପତି ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱ ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ସଭାରେ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ରାୟଗଡା ଜିଲା ସୂଚନା ଲୋକସମ୍ପର୍କ

ଅଧିକାରୀ ବସନ୍ତ ପ୍ରଧାନ ଯୋଗଦେଇ କହିଲେ ସାମ୍ବାଦିକ ଗଣତନ୍ତ୍ର ର ଚତୁର୍ଥ ସ୍ତମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଯୋଗୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ସମସ୍ତଙ୍କର ସ୍ନେହ ଶ୍ରଦ୍ଧା ରହିଛି।ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଉତ୍କଳ ସାମ୍ବାଦିକ ସଙ୍ଘ ସଭାପତି ପ୍ରମୋଦ ପଟ୍ଟନାୟକ, ସମ୍ପାଦକ ବେଣୁଧର ପଣ୍ଡା,ପୂର୍ବତନ ଜିଲା ପରିଷଦ ସଭ୍ୟ ରାମଚନ୍ଦ୍ର ବେହେରା,ଉତ୍କଳ ସାମ୍ବାଦିକ ସଙ୍ଘ ଉପ ସଭାପତି ବିନାୟକ ମିଶ୍ର,ଭାରତୀୟ ପେଷାଦାର ସାମ୍ବାଦିକ ସଙ୍ଘ ସଭ୍ୟ ରାଜକିଶୋର ସ୍ୱାଇଁ,କଟକ ଜିଲା ସଭାପତି ଲଲାଟେନ୍ଦୁ

ସେନାପତି,ମୁନିଗୁଡା ପ୍ରେସ କ୍ଲବ ସଭାପତି ରାଜୀବ ଲୋଚନ ଦାସ ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ, ସମ୍ପାଦକ ବିବରଣୀ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ ମନୋରଞ୍ଜନ ଦଳାଇ,ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଭାଷଣ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ ଗୌରାଙ୍ଗ ଚରଣ

ରାଉତ,କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ ନନ୍ଦକିଶୋର ପଟ୍ଟନାୟକ, ଦକ୍ଷ ବାତ୍ରା, ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର ପଣ୍ଡା,ପ୍ରମୋଦ ସାହୁକାର।କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରୁ ଆସିଥିବା ସାମ୍ବାଦିକ ମାନଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ କରାଯାଇଥିଲା।ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ ହୋଇଥିବା ସାମ୍ବାଦିକ ମାନେ ହେଲେ ରାଜ୍ୟ ସଭାପତି ପ୍ରମୋଦ ପଟ୍ଟନାୟକ ସମ୍ପାଦକ ବେଣୁଧର ପଣ୍ଡା,କଟକ ଜିଲା ସଭାପତି ଲଲାଟେନ୍ଦୁ ସେନାପତି ଓ ଆହୁରି ଅନେକ।

Share this

Related Posts

ଦାବି ପୂରଣ ନେଇ ପାଚିକା ସଂଘ ର୍…

Udaya_Labanya | September 27, 2023 | 3 views |0

ଫୁଲବାଣୀ - (ସୁନୀଲ ପଟ୍ଟନାୟକ)ସରକାର ପାଚିକା ଓ ସହାୟିକା ମାନଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ୍ ସମୟରେ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ପ୍ରତାରଣା କରୁଥିବା ରୁ ପାଚିକା ସଂଘ ପକ୍ଷ୍ୟରୁ ଫୁଲବାଣୀ ଠାରେ ବିଭିନ୍ନ୍ ଦାବି ପୂରଣ ନେଇ ରାଲି…

କନକ କୁମାର ମାଝୀ ନୂତନ ଟାଉନ୍ ଥାନା…

Udaya_Labanya | September 27, 2023 | 8 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟ୍ଟନାୟକ)କନକ କୁମାର ମାଝୀ ଫୁଲବାଣୀ ଟାଉନ୍ ଥାନା ର୍ ନୂତନ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଭାବେ ଦାୟିତ୍ଵ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି l ଫଳରେ ବିଭିନ୍ନ୍ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ନୂତନ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ମାଝୀ ଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ୍ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଦିଆଯାଇଥିଲା lଗୃହ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories