ଫୁଲ ବାଣୀ ପୋୖରାଧ୍ୟକ୍ଷା ପଦବୀ ପାଇଁ ବିଜେପି ର ଯୋରଦାର ପ୍ରଚାର

Udaya_Labanya | March 21, 2022 | 37 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣ(ସୁନୀଲପଟନାୟକ)
ନିର୍ବାଚନ ଏବେଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ, Iହାତରେ ବି ଆଉ ସମୟ ନାହିଁ । ତେଣୁ ସବୁ ଦଳର ପ୍ରାର୍ଥୀ ଓ କର୍ମୀମାନେ ଜିଜାନ ଲଗାଇ ଭୋକ ଶେ।ଷ ଭୁଲି ପ୍ରଚାରକୁଯୋରଦାର କରିଛନ୍ତି ।
ନଗରପାଳ ଓ କାଉନସିଲର ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଘରକୁ ଘର ବୁଲି ପ୍ରଚାରକୁଯୋରଦାର କରିଛନ୍ତି ।
ତେବେ ଏଥର କିଏ ହେବେ ନଗ ରପାଳ ?
ଲୋକେ କାହାକୁ ବାଛିବେ । କିଏ ହେବ ଭୋଟରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ। ଫୁଲବାଣୀ ବାସୀ ଦଳକୁ ଦେଖିନା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଯୋଗ୍ୟତା ଓବ୍ୟକ୍ତି ତ୍ଵକୁ ଦେଖି ଭୋଟ ଦେବେ? ଆସନ୍ତା ୨୪ ତାରିଖରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ ।
ବିଜେପିର ନଗରପାଳ ପ୍ରାର୍ଥୀ ସ୍ମିତାରାଣୀ ମହାନ୍ତି ଦଳୀୟ କର୍ମୀ ଓ ସମର୍ଥକଙ୍କୁ ନେଇ ଜବରଦସ୍ତ ଭୋଟ ପ୍ରଚାର କରୁଛନ୍ତି । ସ୍ମିତା ଜଣେ ସ୍ମIର୍ଟ, ଶିକ୍ଷିତ ମହିଳା, ସାଂଗ ଠନିକ ଦକ୍ଷତା ରହିଛି। କିଛି କରି ଦେଖାଇବା ଯୋଶବି ରହିଛି ତାଙ୍କର । ଫଳରେ ସହରର ଶିକ୍ଷିତ । ମହିଳା, ସ୍ଵୟଂ ସହାୟିକା ମହିଳା ଗୋଷ୍ଠୀ, ସାଧାରଣ ବର୍ଗ ଗୃହିଣୀମାନେ ସ୍ମିତାକୁ ସମର୍ଥନ କରି ପୁରା ଦମରେ ଲାଗିପଡିଛନ୍ତି ।

ସ୍ତିତ । ପ୍ରତି ୱ।ର୍ଡ ବୁଲି କର୍ମୀ ଓ ସମର୍ଥକଙ୍କୁ ନେଇ ବୈଠକ କରିବା ସହ ବଜାରରେ ବୁଲି ତାଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ପ୍ରଚାର କରୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ରାଜନିତୀରେ ବେଶ ଦକ୍ଷତା ମଧ୍ୟ ରହିଛି ।
ସ୍ମିତା ବିଜେପି ଜିଲ୍ଲା ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚା ସଭାନେତ୍ରୀ ଥିବାରୁ ମହିଳାମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ରହିଛି ।
। ସେ ଜଣେ ଭଲ ସଂଗଠିକା ମଧ୍ୟ । ଜନସଂପର୍କ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିଛି ତାଙ୍କର ।
ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଦଳୀୟ କର୍ମୀ, ନେତା ପ୍ରଚାର କରିବା ସହ ବରୀଷ୍ଠ ବିଜେପି ନେତା ତଥା ପୂର୍ବତନ ସାଂସଦ ଖାରବେଳ ସ୍ବାଇ,ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଭାରୀ ବିରଞ୍ଚିତ୍ରିପାଠୀ . ବିଜେପି ନେତା ପରେଶ ମହାପାତ୍ର, ଭଗବାନ ମହାନ୍ତି, ଓ ଅନ୍ୟମାନେ ପ୍ରଚାର ଚଳାଇଛନ୍ତି । ବିଜେପି ପ୍ରତି ଆକର୍ଷଣ ମଧ୍ୟ ରହିଛି ଭୋଟରଙ୍କ।
ବିଜେଡି ହାତରେ ଅନେକ ବର୍ଷ ହେଲା ପୌରପରିଷଦ ଥିବାରୁ ଭୋଟର ‘ପରିବର୍ତ୍ତନ ମଧ୍ୟ ଚାହୁଛନ୍ତି । ଏଣୁ ସ୍ମିତା ଜିତିବେ ବୋଲି ଆଶା ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି ।
ବିଜେଡିର ସାଂସଦ, ମନ୍ତ୍ରୀ। ବିଧାୟକ ଏଠାରେ ଡେରା ପକାଇ ବିଜେଡି ପୌର ଅଧ୍ଯକ୍ଷାପ୍ରାର୍ଥୀନୀ ପୁନମ କ ହଁ ରଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରୁଥିବାବେଳେ କଂଗ୍ରେସ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଚାରକୁଯୋରଦାର କରିଛି ।

ତେବେ ଏଥର ବିଜେଡି,ଓ ବିଜେପି ମଧ୍ୟରେ ଲଢେଇହେବ । Iତେବେ କିଏ ଜିତିବ ଆଉ କିଏ ହାରିବ ଆସନ୍ତ ।୨୬ରେଭୋଟ ଗଣତି ପରେ ଜଣାପଡିବ ।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ରେ ବଜ୍ରପାତ, ୩ ଛାତ୍ର ଗୁରୁତର

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 4 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ବୁଧବାର କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଚକାପାଦ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ଅଂଚଳ ର ୩ ଜଣ ଛାତ୍ର ମୋବାଇଲ ଇଣ୍ଟର୍ନେଟ ଦେଖିବାପାଇଁ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ପାହାଡ଼ କୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ହଟାତ ବଜ୍ରପାତ ହୋଇଥିଲା ଫଳରେ ୩…

ବିଜୟ ନାୟକ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 7 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ରାଜ୍ୟ ରେ ବିଯୁଜନତା ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ସାଙ୍ଗଠନିକ ଜିଲ୍ଲା ରେ ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି lଏହି ପ୍ରରିପେକ୍ଷୀରେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ବିଜେଡିନେତା ବିଜୟ ନାୟକ ଙ୍କୁ ଦଳ ନୂତନ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories