ଫୁଲବାଣୀ ମୁନିସପାଲିଟି ରେ ବିଜେପି, ବାଲିଗୁଡା ଓ ଜି. ଉଦୟଗିରିଏନ ଏ ସି ରେ ବିଜେଡି ପାର୍ଥୀ ଙ୍କ ବିଜୟୀ

Udaya_Labanya | March 26, 2022 | 231 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )
ଫୁଲବାଣି ପୌର ପରିଷଦ ରେ ବି ଜେପି ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ପାର୍ଥୀନୀ ସ୍ମିତା ରାଣୀ ପଟନାୟକ ବିଜୟୀ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ବାଲିଗୁଡା ରେ ବିଜେଡି ପାର୍ଥୀ ଗୋଵିନ୍ଦ ପ୍ରଧାନ ଓ ଜି. ଉଦୟଗିରି ଏନଏ ସି ରେ ବିଜେଡି ପାର୍ଥୀନୀ ଭାନୁ ପ୍ରଭା ମିଶ୍ର ବିଜୟୀ ହୋଇଛନ୍ତି l
ଫୁଲବାଣୀ ରେ ବିଜେପି ପାର୍ଥିନି ସ୍ମିତା ରାଣୀ ମହାନ୍ତି ବିଜେଡି ପାର୍ଥିନି ପୁନମ କହଁର ଙ୍କୁ ୭୭୯ ଭୋଟ ରେ ପରାସ୍ତ କରି ବିଜୟି ହୋଇଛନ୍ତି l
ବିଜେପି ପାର୍ଥୀ ନୀ ସ୍ମିତା ରାଣୀ
୬ ହଜାର ୧ ୭ ୫ ଖଣ୍ଡ ଭୋଟ ପାଇଥିବାବେଳେ ବିଜେଡି ପାର୍ଥିନି ୫ ହଜାର ୩ ୯ ୬ ଖଣ୍ଡ ଭୋଟ ପାଇଛନ୍ତି l
କଂଗ୍ରେସ ପାର୍ଥିନି ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନ ରେ ଅଛନ୍ତି l
ସେହିପରିକାଉନସିଲର ଭାବେ ବିଜେଡି ପାର୍ଥୀ 1,2,4,7,8,9,ଓ 13,ୱାର୍ଡ ରେ ବିଜୟୀ ହୋଇଛନ୍ତି l
ବିଜେପି 5,6,11ଓ 12.ୱାର୍ଡ ରେ ବିଜୟୀ ହୋଇଛନ୍ତି l ତେଵେ 3.10ୱାର୍ଡ ରେ ସ୍ୱାଧୀନ ପାର୍ଥୀ ବିଜୟି ହୋଇଛନ୍ତି lକଂଗ୍ରେସ ଖାତା ଖୋଲି ପାରିଲାନି ଏଠାରେ l

ସେହିପରି ବାଲିଗୁଡା ଏନ ଏ ସି ରେ ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଗୋବିନ୍ଦ ପ୍ରଧାନ କଂଗ୍ରେସ ପାର୍ଥୀ ଙ୍କ ଠାରୁ ୩ ହଜାର ପାଞ୍ଚ ଶ ଚଉତିରିଶ ଭୋଟ ରେ ବିଜୟି ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଜି. ଉଦୟ ଗିରି ଏନ ଏ ସି ରେ ବିଜେଡି ପ୍ରାଥୀ ନି ଭାନୁ ପ୍ରଭା ମିଶ୍ର ସ୍ୱାଧୀନ ପ୍ରାର୍ଥୀ ମିତା ରଣୀ ପାତ୍ର ଙ୍କ ଠାରୁ ୩ ୨ 0ଖଣ୍ଡ ଭୋଟ ରେ ବିଜୟି ହୋଇଛନ୍ତି l
ବିଜୟି ହେଵା ପରେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷlପ୍ରାର୍ଥୀ ସ୍ମିତା ଖୁସି ବ୍ୟକ୍ତକରିବା ସହ ଭୋଟର ମାନେ ତାଙ୍କୁ ବିଜୟୀ କରିଥିବାରୁ କୃତଜ୍ଞତା ଜଣାଇବା ସହ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ରେ ବଜ୍ରପାତ, ୩ ଛାତ୍ର ଗୁରୁତର

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 3 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ବୁଧବାର କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଚକାପାଦ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ଅଂଚଳ ର ୩ ଜଣ ଛାତ୍ର ମୋବାଇଲ ଇଣ୍ଟର୍ନେଟ ଦେଖିବାପାଇଁ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ପାହାଡ଼ କୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ହଟାତ ବଜ୍ରପାତ ହୋଇଥିଲା ଫଳରେ ୩…

ବିଜୟ ନାୟକ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 2 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ରାଜ୍ୟ ରେ ବିଯୁଜନତା ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ସାଙ୍ଗଠନିକ ଜିଲ୍ଲା ରେ ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି lଏହି ପ୍ରରିପେକ୍ଷୀରେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ବିଜେଡିନେତା ବିଜୟ ନାୟକ ଙ୍କୁ ଦଳ ନୂତନ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories