ପୌର ଉପାଧ୍ଯକ୍ଷ ପଦବୀ ପାଇଁ ଲବୀ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ପାଢୀଙ୍କ ନାଁଚର୍ଚାର ଆଗରେ

Udaya_Labanya | March 29, 2022 | 120 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ(ଉଲାପ୍ର)
ପୌରଅଧ୍ୟକ୍ଷ ନିର୍ବାଚନ ଫଳାଫଳ ଘୋଷଣା ହେବାପରେ ଏବେ ପୌର ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ପାଇଁ ନିର୍ବାଚିତ କାଉନସିଲର ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲବୀ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି ।। ପୌର ନିର୍ବାଚନରେକନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲାର ଫୁଲବାଣୀ ମୁନସିପାଲଟି ବିଜେପି ହାତେଇବାପରେ ଉପାଧକ୍ଷ ପଦବୀ ହାତଛଡ଼ା କରିବାକୁ ଚାହୁନି ବିଜେଡି ।
ତେବେ ଫୁଲ ବାଣୀରେ ୧୩ କାଉନସିଲର ମଧ୍ୟ ରୁ ବିଜେଡି ୭ ଟି ରେ ବିଜୟୀ ହୋଇଥିବାବେଳେ ବିଜେପି ୪ ଓ ସ୍ଵାଧୀନ ପ୍ରାର୍ଥୀ ୨ଜଣ ବିଜୟୀ ହୋଇଛନ୍ତି ।
ତେବେ ଫୁଲବାଣୀ ମୁନିସପାଲଟିରେ ବିଜେଡି ପକ୍ଷରୁ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ପାଢୀ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ଲବୀରେ ଆଗରେ ଅଛନ୍ତି ।
ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ପଦବୀ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ସଂରକ୍ଷଣ ଥିବାରୁ ଉପା ଧ୍ଯକ୍ଷ ପଦବୀ ପୁରୁଷକୁ କରିବାଲାଗି ଦଳର ବରୀଷ୍ଠ ନେତାମାନେ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଜଣେ ଦଳର ପୁରୁଖା ଓ ଶୃଙ୍ଖଳୀତ କର୍ମୀ ମଧ୍ୟ । ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତି ସରୋଜ କର୍ଣ୍ଣ,ନଗରବିଜେଡି ସଭାପତି ସୁଧୀର କହରଙ୍କ ସମେତ ମନ୍ତ୍ରୀ, ସାଂସଦ ଓ ଜିଲ୍ଲାପ୍ରଭାରୀ ଦାୟୀତ୍ଵରେ ଥିବା ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ କୁମାର ଜେନାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସୁସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ସେ ଜଣେ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷିତମଧ୍ଯ। ତାଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ କିଛି କାଉନସିଲର ମଧ୍ଯ ଅଛନ୍ତି ।
ଏସବୁ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ପାଢୀ ପାଢୀ ହିଁ ଉପାଧକ୍ଷ ପ୍ରାର୍ଥୀ ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ ବୋଲି ସବୁଆଡ଼େ ଚର୍ଚା ହେଉଛି । ଅନ୍ୟପଟରେ କିଛି ଅନୁସୂଚିତ ଜାତିର ମହିଳା ଓ ପୁରୁଷ କାଉନସିଲର , ମାନେ ମଧ୍ୟ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ଦୌଡ଼ରେ ଅଛନ୍ତି । ବିଜେଡିରୁ ଟିକେଟ ନ ପାଇ ସ୍ଵାଧୀନ ଭାବେ ନିର୍ବାଚିତ ହୋଇଥିବା ୧୦ନମ୍ଵର କାଉନସିଲର ଶ୍ରୀବତ୍ସ ବେହେରା ମଧ୍ୟ କୁଆଡେ ଲବୀରେ ଅଛନ୍ତି । ଏପରି ସ୍ଥଳେ ଦଳ କାହାକୁ ବାଛିବ ତାହା ଆଗକୁ ଜଣାପଡିବ ।
ତେବେ କିଏ ପୌରପରିଷଦରେ ଉପାଧକ୍ଷ ହେବେ ତାହା ଆଗକୁ ଜଣାପଡିବ ।
ଆସନ୍ତା ୭ ତାରିଖରେ ଉପାଧ୍ଯକ୍ଷ ପଦବୀ ପାଇଁ
ନିର୍ବାଚନ ହେବ।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଶହୀଦ ଦିବସ ଅବସରରେ ସମବେତ ନୀରବ ପ୍ରାର୍ଥନା

Udaya_Labanya | January 31, 2023 | 2 views |0

ବାଲିଗୁଡା,(ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବାଲିଗୁଡ଼ା ସ୍ଥିତ ଆଦିବାସୀ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ଶହୀଦ ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି l ଏହି ଅବସରରେ ଯୁକ୍ତ 2ଓ ଯୁକ୍ତ ୩ କଳା, ବାଣିଜ୍ୟ ଓ ବିଜ୍ଞାନ ସମ୍ମାନ ଶ୍ରେଣୀ ଗୃହରେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ…

ଅଙ୍ଗନୱାଡି କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହ ନିର୍ମାଣ ରେ ବ୍ୟାପକ…

Udaya_Labanya | January 31, 2023 | 2 views | 0

ବାଲିଗୁଡା,(ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): ଅଙ୍ଗନୱାଡି କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହ ନିର୍ମାଣ ରେ ଦୁର୍ନୀତିର ଗନ୍ଧ l ପୁରୁଣା ମାଟି ଇଟା ଏବଂ ଅନାମଧେୟ ସିମେଣ୍ଟ ବ୍ୟବହାର ଓ କମ ସିମେଣ୍ଟ ର ବାଲି ମିଶ୍ରଣ ରେ ହେଉଛି କାନ୍ଥ ଯୋଡ଼େଇ l ଏହିଭଳି…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories