ଫୁଲବାଣୀ ପୌର ପରିଷଦ.. ନିର୍ବାଚନ ସରୁ ସରୁ ଦେଢ଼ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଠିକା କାମ କାହା ସ୍ୱାର୍ଥରେ ??

Udaya_Labanya | March 29, 2022 | 37 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )
ପୌର ନିର୍ବାଚନ ସରୁ ସରୁ ଫୁଲବାଣୀ ମୁନିସିପାଲଟି ଅଧିକାରୀ କୁଆଡେ ତରବରିଆ ଭାବେ ଦେଢ଼ କୋଟି ଟଙ୍କା ର ଠିକା କାମ କୁଆଡେ ବାଣ୍ଟି ଥିବା ଜଣାପଡିଛି l
ସେ ପୂଣି ଜଣେ ଠିକାଦାର ଙ୍କୁ l ଆସନ୍ତା କାଲି ନବନିର୍ବାଚିତ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ଦାଇତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରିବା ନେଇ ଜାଣିବା ପରେ ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଆଜି ବେଶ ଚତୁରତାର ସହ ଦଶ ରୁ ପନ୍ଦର କାମ ର ଆଗ୍ରୀମେଣ୍ଟ ହୋଇଥିବା ବିଭାଗ ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡିଛି l
ପୋୖରାଧ୍ୟାକ୍ଷା ବିଜେପି ଦଳ ର ହୋଇଥିବାରୁ କାଳେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ ସେଥିପାଇଁ ପୂର୍ବରୁ ଏସବୁ କରାଯାଇଥିବାକାଳେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି l
ତେଵେ ଏନେଇ ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ ଙ୍କୁ ପଚାରିବାରେ ସେ ଏ ସବୁ ପୁରୁଣା ଯୋଜନା ହେଲେ ପଂଚାୟତ ଓ ପୌର ନିର୍ବାଚନ କଟକଣା ଜୋଂଗୁଁ ବନ୍ଦ ଥିଲା, ଏଵେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରାଯାଉଛି l
ତେଵେ, ଆ ବଶ୍ୟକହେଲେ ଏହାର ଯାଞ୍ଚ କରାଯିବ ବୋଲି ବିଜେପି ର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଭଗବାନ ମହାନ୍ତି
ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ରେ ବଜ୍ରପାତ, ୩ ଛାତ୍ର ଗୁରୁତର

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 3 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ବୁଧବାର କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଚକାପାଦ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ଅଂଚଳ ର ୩ ଜଣ ଛାତ୍ର ମୋବାଇଲ ଇଣ୍ଟର୍ନେଟ ଦେଖିବାପାଇଁ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ପାହାଡ଼ କୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ହଟାତ ବଜ୍ରପାତ ହୋଇଥିଲା ଫଳରେ ୩…

ବିଜୟ ନାୟକ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 2 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ରାଜ୍ୟ ରେ ବିଯୁଜନତା ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ସାଙ୍ଗଠନିକ ଜିଲ୍ଲା ରେ ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି lଏହି ପ୍ରରିପେକ୍ଷୀରେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ବିଜେଡିନେତା ବିଜୟ ନାୟକ ଙ୍କୁ ଦଳ ନୂତନ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories