ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଅଶୋକା ପଟନାୟକ ଙ୍କ ପରଲୋକ

Udaya_Labanya | April 7, 2022 | 19 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )
ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକ ଗୋପାଳ କୃଷ୍ଣ ପଟନାୟକ ଙ୍କ ବଡ ଭଉଣୀ ତଥା ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଅଶୋକା ପଟନାୟକ ଙ୍କ ଆଜି ଅପରାହ୍ନ ୩ଟା ସମୟରେ ଫୁଲବାଣୀ ସଦର ମହକୂମାଡାକ୍ତର ଖାନା ରେ ପରଲୋକ ହୋଇଯାଇଛି lମୃତ୍ୟୁ ବେଳକୁ ତାଙ୍କୁ ୬୭ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା lସେ କିଛିଦିନ ଧରି ଅସୁସ୍ଥ ଥିଲେ l
ସ୍ବର୍ଗତ ଅଶୋକା ପଟନାୟକ ବାଲିଗୁଡା ରେ ଅବସର ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ lସ୍ବର୍ଗତ ଅଶୋକା ପଟନାୟକ ଜଣେ ଛାତ୍ର ବତ୍ସଳ ଦାଇତ୍ୱ ସମ୍ପନ ଆଦର୍ଶ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଥିଲେ lତାଙ୍କ ମୃତ୍ଯୁ ରେ ଶିକ୍ଷକ, ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ, ଛାତ୍ର, ଛାତ୍ରୀ, ସାମ୍ବାଦିକ, ବୁଦ୍ଧିଜୀବି, ମହଲ ରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି l
ମୃତ୍ଯୁ ଖବର ଶୁଣି ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକ ତଥା ପ୍ରେସକ୍ଳବ ସଭାପତି ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ, ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକ ଫିଲ ମୋହନ ନାୟକ, ଅଜିତ ମହାରଣା, ପ୍ରମୁଖ ବାସ ଭବନ କୁ ଯାଇ ଶେଷ ଦର୍ଶନ କରିବା ସହ ଗଭୀର ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରିବା ସହ ଶୋକ ସନ୍ତପ୍ତ ପରିବାର ବର୍ଗ ଙ୍କୁ ଗଭୀର ସମବେଦନା ଜଣାଇଥିଲେ l
ମୃତ୍ଯୁ ଶଯ୍ୟା ନିକଟରେ ସାନଭାଇ ତଥା ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକ ଗୋପାଳ କୃଷ୍ଣ, କୋକେନ, ବଡ଼ ଭଉଣୀ କୁସୁମ ଅପା, ରାଜଲକ୍ଷ୍ମୀ ପଟନାୟକ, ଇତିଶ୍ରୀ, ଝିଆରୀ, ତିତିଲି ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ l
ଫୁଲବାଣୀ ସାହି ସ୍ୱ ସ୍ମlନ ରେ ଶେଷ କୃତ୍ୟ ସମ୍ପନ କରାଯାଇଥିଲା l

ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବରିଷ୍ଠ ବିଜେପି ନେତା ତଥା ପୂର୍ବତନ ପୋୖରାଧ୍ୟକ୍ଷ କମଳା କାନ୍ତ ପାଣ୍ଡେ, ଦେବାଶିଷ ପଟନାୟକ, କାଉନ୍ସିଲ୍ର ର ରମେଶ ମହାନ୍ତି, ବୁଢା ଦାସ, ପ୍ରମୁଖ ବହୁ ମାନ୍ୟ ଗଣ୍ୟ ଵ୍ୟକ୍ତି ଶେଷ ଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ l

Share this

Related Posts

ତୁମୁଡିବନ୍ଧ ହାଟପିଣ୍ଡିରେ କୁଢ଼ କୁଢ଼ ଗୋବର ଓ…

Udaya_Labanya | March 22, 2023 | 4 views |0

ବାଲିଗୁଡା:(ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ):କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବାଲିଗୁଡା ଉପଖଣ୍ଡ ଅନ୍ତର୍ଗତ ତୁମୁଡିବନ୍ଧ ପଞ୍ଚାୟତ ସ୍ଥିତ ହାଟପଦା ସ୍ଥଳରେ ସୋମବାର ଦିନ ସାପ୍ତାହିକ ହାଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି କୁଡ଼ କୁଡ଼ ଅଳିଆ ଆବର୍ଜନା lସୋମବାର ଦିନ ତୁମୁଡିବନ୍ଧ ପଞ୍ଚାୟତ ରେ ସାପ୍ତାହିକ ହାଟ ଥିବା…

ଦୁଇ ମୋଟର ସାଇକେଲ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା: ଜଣେ…

Udaya_Labanya | March 22, 2023 | 5 views | 0

ବାଲିଗୁଡ଼ା:(ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବାଲିଗୁଡା ଉପଖଣ୍ଡ ଅନ୍ତର୍ଗତ ତୁମୁଡ଼ିବନ୍ଧ ଥାନାର ଜାଲେଶପଟ୍ଟା ନିକଟରେ ଦୁଇଟି ମୋଟରସାଇକେଲ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କାହେବା ଫଳରେ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟଜଣେ ସାମାନ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଘଟଣା…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories