ପପୁ ପମପମ ହେବେ ସରକାରୀ ବର

Udaya_Labanya | May 6, 2022 | 18 views |0 | Breaking News

ଭୁବନେଶ୍ୱର(ଉଲାପ୍ର)କଳା ରଙ୍ଗର ପିଲା ବୋଲି ଝିଅମାନେ ଚାହୁଁ ନଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସରକାରୀ ଚାକିରୀ ପାଇବା ପରେ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳି ଯାଉଛି । ପପୁ ପମପମଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏମିତି କିଛି ଘଟିଛି ଯାହା ନଦେଖିଲେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେନି । ସରକାରୀ ଚାକିରୀ ପାଇବା ପରେ ପପୁଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଖୋଲି ଯାଇଛି । ଜଣେ ସରକାରୀ ବର କିଭଳି ସୁବିଧା ସବୁ ପାଇପାରେ ତାକୁ ନେଇ ଚିତ୍ରଣ ହୋଇଛି ପପୁ ପମ ପମ ସିରିଜର ଦ୍ୱିତୀୟ ଅବଦାନ ‘ସରକାରୀ ବର’ । କଞ୍ଚାଲଙ୍କା ଓଟିଟି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏହି ନୂଆ ୱେବ ସିରିଜ୍ । ପପୁ ପମପମ କ୍ରିଏସନ ବ୍ୟାନରରେ ସଂଗୀତା ଶତପଥୀଙ୍କ ପ୍ରଯୋଜିତ ‘ସରକାରୀ ବର’ର କାହାଣୀ ନିଜେ ପପୁ ଲେଖିଥିବା ବେଳେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ରମେଶ ରାଉତ । ଏଥିରେ ଡାଇଲଗ ଲେଖିଛନ୍ତି ରୁପସାଗର । ପପୁ ମୁଖ୍ୟ ଭୁମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ମହାପାତ୍ର, ଅଙ୍କିତା, ସୁଶ୍ରୀ, ଟୁକୁନା ଓ ରାଜୀବ ପ୍ରମୁଖ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ପୂର୍ବରୁ ପପୁଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସିରିଜ୍ ‘ଟାଉଟର ପ୍ରୋ’କୁ ଦର୍ଶକ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ପସନ୍ଦ କରିଥିବା ବେଳେ ‘ସରକାରୀ ବର’ ମଧ୍ୟ ଓଟିଟି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଧମାଲ କରିବ ବୋଲି ପ୍ରଡକ୍ସନ ସଂସ୍ଥା ଆଶା ରଖିଛି ।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଜଗଦିଶ ବେହେରାଙ୍କ ପରଲୋକ

Udaya_Labanya | February 5, 2023 | 3 views |0

ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବହଳଦା ବ୍ଲକର ବିଂଝୁଆ ଗ୍ରାମର ଜଗଦିଶ ବେହେରାଙ୍କ ସୁଗାର ଓ ବ୍ଲଡ଼ ପ୍ରେସର ଜନିତ ରୋଗରେ ଗତ ଶୁକ୍ରବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ବାରିପଦା ଜିଲ୍ଲା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି | ଏ ଖବର ଶୁଣି ରାଇରଙ୍ଗପୁର,…

ଆଠଗଡ ସାହିତ୍ୟ ସମାଜ କବିତା ଆସର ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | February 5, 2023 | 104 views | 0

ଆଠଗଡ(ଉଲ୍ଲାପ୍ର )ଆଠଗଡ ସାହିତ୍ୟ ସମାଜର କବିତା ଆସର ସ୍ଥାନୀୟ ମହାତ୍ମାଗାନ୍ଧୀ ଇଂରାଜୀ ମିଡ଼ିଅମ ସ୍କୁଲ ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି,ଉପସଭାପତି ସୁରେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ପରିଡାଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱ ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ସଭାରେ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଖୁଣ୍ଟୁଣୀ ରାଧାନାଥ ରଥ ବିଜ୍ଞାନ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଇତିହାସ ବିଭାଗ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories