ସହର ର ସଫେଇ କାର୍ଯ୍ୟ ତଦାରଖ କରୁଛନ୍ତି ପୌରାଧ୍ୟକ୍ଷା

Udaya_Labanya | May 15, 2022 | 40 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )
ଫୁଲବାଣୀ ସହର କୁ ସୁନ୍ଦର ଓ ପରିସ୍କାର ପରିଚ୍ଛନ ରଖିବା ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ନବନିର୍ବାଚିତ ପୌରାଧ୍ୟକ୍ଷା ସ୍ମିତାରାଣୀ ମହାନ୍ତି ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳେ ବିଭିନ୍ନ ସାହି ବସ୍ତି କୁ ଯାଇ ସଫେଇ କାର୍ଯ୍ୟ ତଦାରଖ କରିବା ସହ ଲୋକଙ୍କୁ ଅଳିଆ ଆବର୍ଜନା ନ ପକାଇବା ଲାଗି ପରାମର୍ଶ ଦେଉଛନ୍ତି l ପରିବେଶ ସଫା ରହିଲେ ସହର ବାସିନ୍ଦା ସୁସ୍ଥ ରହିବେ ଆଉ କୌଣସି ରୋଗ ର ଶିକାର ହେବେନି ବୋଲି ସ୍ମିତା କହିଛନ୍ତି l
ଏଣୁ ସହର କୁ ଅଳିଆ ଆବର୍ଜନା ରୂ ମୁକ୍ତ ରଖିବାକୁ ସେ ପ୍ରୟାସ ଜାରୀ ରଖିଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି l
ସେହିପରି ଡ୍ରେନ ଆଗକୁ ଆସି ବ୍ୟବସାୟୀ ମାନେ କରିଥିବା ଜବରଦଖ ଲ କାରି ଙ୍କୁ ହଟାଇବା ଲାଗି ପ୍ରୟାସ ଆରମ୍ଭ ହେବ, ପୂର୍ବରୁ ଡ଼ାକ ବାଜି ଯନ୍ତ୍ରଯୋଗେ ପ୍ରଚାରକରିଡ୍ରେନ ରୂ ନିଜେ ସ୍ୱତଃପ୍ରବୃତ ଭାବେ ହଟିଯିବା ପାଇଁ ସେମାନ ଙ୍କୁ ସୂଚିତ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି l ତେବେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ଙ୍କ ନିଷ୍ଠାପର ଉଦ୍ୟମ, ଆନ୍ତରିକତା, କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା କୁ ସହରବାସୀ ସାଧୂବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଆଠଗଡ ସାହିତ୍ୟ ସମାଜ କବିତା ଆସର ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | February 5, 2023 | 84 views |0

ଆଠଗଡ(ଉଲ୍ଲାପ୍ର )ଆଠଗଡ ସାହିତ୍ୟ ସମାଜର କବିତା ଆସର ସ୍ଥାନୀୟ ମହାତ୍ମାଗାନ୍ଧୀ ଇଂରାଜୀ ମିଡ଼ିଅମ ସ୍କୁଲ ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି,ଉପସଭାପତି ସୁରେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ପରିଡାଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱ ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ସଭାରେ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଖୁଣ୍ଟୁଣୀ ରାଧାନାଥ ରଥ ବିଜ୍ଞାନ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଇତିହାସ ବିଭାଗ…

ଆବାସ ଯୋଜନା ଦୁର୍ନୀତି ନେଇ ତିଗିରିଆ ବ୍ଲକ…

Udaya_Labanya | February 4, 2023 | 15 views | 0

ତିଗିରିଆ (ଉଲ୍ଲାପ୍ର )କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଆବାସ ଯୋଜନାକୁ ରାଜ୍ୟରେ ଶାସକ ଦଳ ଦଳୀୟ ଭିତିରେ ବାଣ୍ଟୁ ଥିବା ଯୋଗୁ ଏବେ ରାଜ୍ୟରେ ବିଜେପି ଦଳ ପ୍ରତି ବ୍ଲକ ଆଗରେ ଧାରଣା ଦେଉଛି, ଶନିବାର ଦିନ କଟକ ଜିଲ୍ଲା ଆଠଗଡ ନିର୍ବାଚନ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories