ଟାଉନ ଥାନା ସମ୍ମୁଖରୁ ଚୋରି, ପୋଲିସ କରୁଛି କଣ ??

Udaya_Labanya | June 15, 2022 | 121 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ 15/6(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )
ଫୁଲବାଣୀ ଟାଉନ ଥାନା ସମ୍ମୁଖରୁସିରିଜ ଚୋରି l ଗୋଟିଏ କି ଦୁଇଟି ନୁହେଁ ଚାରି ଚାରିଟା ଦୋକାନ ର ତାଲା ଭାଙ୍ଗିନଗଦ ଟଙ୍କା ଓ ସାମଗ୍ରି ଚୋରି କରିନେଇଛନ୍ତି ଦୁର୍ବୁତ୍ତ lଦୁଇଜଣ ଯୁବକ ହାତରେ ଶାବଳ, ହାତୁଡି ଧରିଏ ଦୋକାନ ରୁ ସେ ଦିକଂ ବୁଲିବୁଲି ଚୋରି କରୁଥିବା ଦୋକାନ ରେ ଲାଗିଥିବା ସିସି ଟିଭି ରୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି l
ଏହି ଚୋର ମନେଥାନା ସମ୍ମୁଖ ଏକ ଓମ୍ଫେଡ କ୍ଷୀର ଦୋକାନ ତାଲା କାଟି ନଗଦ ଚାରି ହଜାର ଟଙ୍କା, ନେଇପଲାଇଥିବାବେଳେ ଅ ନ୍ୟ ଦୋକାନରୁ ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରି ମାନ ଚୋରି ହୋଇଥିବା ନେଇ ଥାନା ରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି l
ଥାନା ସମ୍ମୁଖରୁ ଯଦି ନିର୍ଭୟ ରେ ଚୋରି ହେଉଛି ଅନ୍ୟ ଅଂଚଳ କଥା ନ କହିବା ଭଲ l
ପୋଲିସ ପେଟ୍ରୋଲିଙ୍ଗ କରୁନି, ଫଳ ରେ ଚୋରି ବଢୁଛି ସହର ରେ lବର୍ତମାନ ର
ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଙ୍କ ନିଷ୍କ୍ରିୟତା ନେଇ ସହର ରେ ଆଲୋଚନା ଯୋର ଧରିଛି l ଏଣୁ ଟାଉନ ଥାନାରେ ଜଣେ ଦକ୍ଷ, ସଚୋଟ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଙ୍କୁ ଟାଉନ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି ଦେବାକୁ ସାଧାରଣ ରେ ଦୃଢ ଦାବୀ ହେଉଛି l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଜଗଦିଶ ବେହେରାଙ୍କ ପରଲୋକ

Udaya_Labanya | February 5, 2023 | 3 views |0

ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବହଳଦା ବ୍ଲକର ବିଂଝୁଆ ଗ୍ରାମର ଜଗଦିଶ ବେହେରାଙ୍କ ସୁଗାର ଓ ବ୍ଲଡ଼ ପ୍ରେସର ଜନିତ ରୋଗରେ ଗତ ଶୁକ୍ରବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ବାରିପଦା ଜିଲ୍ଲା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି | ଏ ଖବର ଶୁଣି ରାଇରଙ୍ଗପୁର,…

ଆଠଗଡ ସାହିତ୍ୟ ସମାଜ କବିତା ଆସର ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | February 5, 2023 | 104 views | 0

ଆଠଗଡ(ଉଲ୍ଲାପ୍ର )ଆଠଗଡ ସାହିତ୍ୟ ସମାଜର କବିତା ଆସର ସ୍ଥାନୀୟ ମହାତ୍ମାଗାନ୍ଧୀ ଇଂରାଜୀ ମିଡ଼ିଅମ ସ୍କୁଲ ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି,ଉପସଭାପତି ସୁରେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ପରିଡାଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱ ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ସଭାରେ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଖୁଣ୍ଟୁଣୀ ରାଧାନାଥ ରଥ ବିଜ୍ଞାନ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଇତିହାସ ବିଭାଗ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories