ପୋକସୋ ଆଇନ ସମ୍ପର୍କରେ ସଚେତନତା

Udaya_Labanya | June 23, 2022 | 96 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ -(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )
ଡିଏଲଏସଏ ପକ୍ଷରୁ ଖଜୁରୀପଡା ବ୍ଲକ ଟିଟ୍ରାପଙ୍ଗା ଠାରେ ପୋକସୋ ଆଇନ ଓ ଜଷ୍ଟିସ ଜୁଭେନାଇଲ ଆକ୍ଟ ସମ୍ପର୍କରେ ଲୋକଙ୍କୁ ସଚେତନ କରିବା ଲାଗି ଏକ ସଚେତନ ସଭା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା l
ଏହି ସଚେତନତା ସଭାରେ ଡି ଏଲ ଏସ ଏ ର ସଚିବ ଶ୍ରୀମତୀ ରମାଦେବୀ ସୋରେନମୂଖ୍ୟ ଅତିଥୀ ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବାବେଳେ ସଦସ୍ୟ ତଥା ସମାଜସେବୀ ଅଶୋକ ପ୍ରଧାନ, ନିରଞ୍ଜନ ପାଣ୍ଡେ, ସରପଞ୍ଚ ଓ ନାଏବ ସରପଞ୍ଚ ଟିଟ୍ରା ପଙ୍ଗା ପଂଚାୟତ ସମ୍ମାନିତ ଅତିଥୀ ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇ ଶିଶୁ ମାନଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ରହିଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଆଇନ କାନୁନ ସମ୍ପର୍କରେ ସଚେତନ କରିଥିଲେ lଆଜିର ଶିଶୁ କାଲି ର ଭବିଷ୍ୟତ, ଏଣୁ ସେମାନଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ନିତାନ୍ତ ଜରୁରୀ ବୋଲି ଆହୁରି କହିଥିଲେ l
ସେହିପରି ଡି ଏଲ ଏସ ଏ ର କର୍ମଚାରୀ ଆଶିଷ ଓ ଧ୍ୟାନ ଶିବିରକୁ ସୁଚାରୁରୂପେ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଜଗଦିଶ ବେହେରାଙ୍କ ପରଲୋକ

Udaya_Labanya | February 5, 2023 | 3 views |0

ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବହଳଦା ବ୍ଲକର ବିଂଝୁଆ ଗ୍ରାମର ଜଗଦିଶ ବେହେରାଙ୍କ ସୁଗାର ଓ ବ୍ଲଡ଼ ପ୍ରେସର ଜନିତ ରୋଗରେ ଗତ ଶୁକ୍ରବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ବାରିପଦା ଜିଲ୍ଲା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି | ଏ ଖବର ଶୁଣି ରାଇରଙ୍ଗପୁର,…

ଆଠଗଡ ସାହିତ୍ୟ ସମାଜ କବିତା ଆସର ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | February 5, 2023 | 104 views | 0

ଆଠଗଡ(ଉଲ୍ଲାପ୍ର )ଆଠଗଡ ସାହିତ୍ୟ ସମାଜର କବିତା ଆସର ସ୍ଥାନୀୟ ମହାତ୍ମାଗାନ୍ଧୀ ଇଂରାଜୀ ମିଡ଼ିଅମ ସ୍କୁଲ ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି,ଉପସଭାପତି ସୁରେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ପରିଡାଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱ ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ସଭାରେ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଖୁଣ୍ଟୁଣୀ ରାଧାନାଥ ରଥ ବିଜ୍ଞାନ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଇତିହାସ ବିଭାଗ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories