ଗୋପବନ୍ଧୁ ଙ୍କ ପୁଣ୍ୟ ତୀଥି ଅବସରରେ ପ୍ରେସ କ୍ଲବ ଓ ସମାଜ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ଵେଛା କୃତ ରକ୍ତ ଦାନ ଶିବିର

Udaya_Labanya | June 29, 2022 | 96 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )
ପ୍ରେସ କ୍ଲବ ଓ ଦୈନିକ ସମାଜ ପକ୍ଷରୁ ମିଳିତ ସହଯୋଗ ରେ ବୁଧବାର ଉତ୍କଳ ମଣି ଗୋପ ବନ୍ଧୁ ଦାଶ ଙ୍କ ଚଉରାନବେ ତମ ପୁଣ୍ୟ ତିଥି ଅବସରରେ ବ୍ଲଡ଼ ବ୍ୟାଙ୍କ ପରିସରରେ ଏକ ସ୍ଵେଛାକୃତ ରକ୍ତ ଦାନ ଶିବିର ର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା lଏ ଥିରେପଇଁଚାଳିଶ ୟୁନିଟ ରକ୍ତ ସଂଗ୍ରହ ହୋଇଥିଲା l ଏହି ଅବସର ରେ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେଜିଲାପାଳ ଆଶିଷ ଈଶ୍ୱର ପାଟିଲ, ଓ ପ୍ରକଳ୍ପ ନିର୍ଦେଶକ ବିଶ୍ୱରଂଜନ ନାୟକ ଯୋଗ ଦେଇ ଶିବିର କୁ ଉଦଘାଟନ କରିଵା ସହ ରକ୍ତଦାତା ମାନକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରି ଥିଲେ l ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏସ ଡି ପି ଓ ମହେନ୍ଦ୍ର ନାଥ ମୁର୍ମୁ, ପୌର ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ ବଳଦେବ ବେହେରା,ପି ଏ, ଆଇଟିଡିଏ ବୀରେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ଦାସ, ପୌରଧକ୍ଷା ସ୍ମିତାରାଣୀ ମହାନ୍ତି,କାଉନସିଲର ରାଜେନ୍ଦ୍ର ପାଢ଼ୀ ଓ ଏକ ନମ୍ବର ୱାର୍ଡ କାଉନସିଲର ପ୍ରମୁଖସମ୍ମାନିତ ଅତିଥିଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ l
ପ୍ରଥମେ ପ୍ରେସ କ୍ଲବ ସଭାପତି ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ ଓ ସମ୍ପାଦକ ପ୍ରଶାନ୍ତ ବେହେରା ରକ୍ତ ଦାନ କରିଥିଲେ lଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକ ଅଜିତ ମହାରଣା, ଶିବ ନାୟକ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ନାରାୟଣ ବେହେରା,କାଁହୂ ଶତପଥୀ ଙ୍କ ସମେତ ସମାଜସେବୀ ପ୍ରଦୀପ ସ୍ୱାଇଁ,ଆଇ ଟି ଅ ଧ୍ୟକ୍ଷ ପ୍ରକାଶ ଚନ୍ଦ୍ର ସେଠି ଙ୍କ ସମେତ ଟିମ ହୁମାନୀଟି ର ସଦସ୍ୟ, ଓ ଆଇଟିଆଇ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀମାନେ ସ୍ବେଛାକୃତ ରକ୍ତଦାନ କରିଥିଲେ l
ଏହି ଶିବିର କୁ ବ୍ଲଡ଼ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଧିକାରୀ,ଡା, ଜୟଦୀପ ଘୋଷ, ଟେକନିସିଆନଦିନ କୃଷ୍ଣ ମହନ୍ତ, ତୁଷାର କାନ୍ତ ପ୍ରଧନ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଧର ମଣ୍ଡଳ, ସୁଜିତ ସାହୁ, ବରୁଆଁବେହେରା ସଂଯୁକ୍ତlଦଳ ଛତ୍ର ,ପ୍ରମୁଖ ସୁଚାରୁରୂପେ ପରିଚାଳନାକରିଥିଲେ lସେହିପରିସମାଜ ପ୍ରତିନିଧି ଅଶୋକ ମହାନ୍ତି, ଚ କାପାଦ ସମାଜ ପ୍ରତିନିଧି, ସାମ୍ବାଦିକ ସନ୍ତୋଷ ଦିଗଲ, ତ୍ରିନାଥ ସାହୁ, ସଦାଶିବ ପାତ୍ର, ଅଚ୍ୟୁ ତାନନ୍ଦ ସେଠି, ଗୋପାଳ କୃଷ୍ଣ ପଟନାୟକ, ପ୍ରମୁଖ ଆନ୍ତରିକ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଆଠଗଡ ସାହିତ୍ୟ ସମାଜ କବିତା ଆସର ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | February 5, 2023 | 73 views |0

ଆଠଗଡ(ଉଲ୍ଲାପ୍ର )ଆଠଗଡ ସାହିତ୍ୟ ସମାଜର କବିତା ଆସର ସ୍ଥାନୀୟ ମହାତ୍ମାଗାନ୍ଧୀ ଇଂରାଜୀ ମିଡ଼ିଅମ ସ୍କୁଲ ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି,ଉପସଭାପତି ସୁରେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ପରିଡାଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱ ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ସଭାରେ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଖୁଣ୍ଟୁଣୀ ରାଧାନାଥ ରଥ ବିଜ୍ଞାନ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଇତିହାସ ବିଭାଗ…

ଆବାସ ଯୋଜନା ଦୁର୍ନୀତି ନେଇ ତିଗିରିଆ ବ୍ଲକ…

Udaya_Labanya | February 4, 2023 | 15 views | 0

ତିଗିରିଆ (ଉଲ୍ଲାପ୍ର )କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଆବାସ ଯୋଜନାକୁ ରାଜ୍ୟରେ ଶାସକ ଦଳ ଦଳୀୟ ଭିତିରେ ବାଣ୍ଟୁ ଥିବା ଯୋଗୁ ଏବେ ରାଜ୍ୟରେ ବିଜେପି ଦଳ ପ୍ରତି ବ୍ଲକ ଆଗରେ ଧାରଣା ଦେଉଛି, ଶନିବାର ଦିନ କଟକ ଜିଲ୍ଲା ଆଠଗଡ ନିର୍ବାଚନ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories