୫ଟି ହାଇସ୍କୁଲ ପରିଦର୍ଶନ କଲେ ଖଜୁରୀପଡା ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷl ଓ ବିଡ଼ିଓ

Udaya_Labanya | July 31, 2022 | 8 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )
ଗୁଣାତ୍ମକ ଶିକ୍ଷା ରେ ଯେପରି ଭିତ୍ତି ଭୂମି ବାଧକ ନ ହେବ ସେଥିପାଇଁ ସରକାର କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ବ୍ୟୟ କରି ସ୍ମାର୍ଟ ସ୍କୁଲ ନିର୍ମାଣ କରିଛନ୍ତି l ତେଵେ ଏସବୁ ସ୍ମାର୍ଟ ସ୍କୁଲରେ କିଭଳିପାଠ ପଢା ଚାଲିଛି, ପିଲା କଣ ସବୁ ଶିଖିଲେଣି, ସରକାର ଙ୍କ ଲକ୍ଷ କେତେଦୂର ପୂରଣ ହେଇଛି, ସେସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିବାପାଇଁ ଖଜୁରୀପଡା ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ସୁଶ୍ରୀ ଅନିମା କହଁର,ବିଡ଼ିଓ ରବୀନ୍ଦ୍ର କହଁର, ସହକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଜେ ଇ ଇଂ. ସନ୍ତୋଷିନୀ ସାହୁ, ପିଇ ଓମହେଶ ପଟନାୟକ ପ୍ରମୁଖ ଦୁତୀପଡ଼ା, ପିରିକୁଡି ସ୍କୁଲ ବୁଲିଦେଖି ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ lଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ମାନେ ବେଶ ଆଗ୍ରହ ସହକାରେ ପାଠ ପଢ଼ୁଥିବା କହିଥିଲେ l ଏଥିସହ ଶିକ୍ଷକ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା କରିବାସହ ନିଷ୍ଠା ଓଆନ୍ତରିକତାର ସହ ପାଠ ପଢ଼l ଇ ବାଲାଗି ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ l
ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ଓବିଡ଼ିଓ ଙ୍କ ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ୟ କୁ ଅବିଭାବକ ମାନେ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

କଟକରେ ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | October 2, 2022 | 30 views |0

କଟକ (ଉଲାପ୍ର) ପବିତ୍ର ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତି ଅବସରରେ ଶିବସେନାର ପୂର୍ବତନ ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟ ପ୍ରମୁଖ ସ୍ବର୍ଗତ ରାମବିଳାଶ ଶର୍ମା ସେବା ସ୍ମୃତି ସାଂସଦ ତରଫରୁ, ଜାତିର ପିତା ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଜନ୍ମ ଜୟନ୍ତୀ ରାଷ୍ଟ୍ର ଭାଷା ଠାରେ ଏକ ସ୍ମୃତି ସଭାର…

ଜିଲ୍ଲା ଲିଗାଲ ଏଡ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର

Udaya_Labanya | October 1, 2022 | 8 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଶନିବାର ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଳକ ର ସା୍ର୍ତା ଗୁଡା‌ ଠାରେ ଥିବା ‌ ଆଇ ଆଇ ସି ଭିଲେଜ ଵୃଦ୍ଧାଶ୍ରମ ରେ ଆଇନ୍ ସହାୟତା ପ୍ରାଧିକରଣ ତରଫରୁ ଏକ ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସା ଶିବିର ଓ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର ର…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories