ୟେ କି ସେବା ?? ଡ଼ିଉଟି ସମୟରେ ନର୍ସ ଶୋଇଗଲେ,ରୋଗୀ ଡାକିଲେ ବି ନିଦ ଭାଙ୍ଗୁନି

Udaya_Labanya | August 2, 2022 | 120 views |1 | Breaking News

ଫୁଲବାଣୀ(ଉଲପ୍ରା )
ସରକାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସେବା ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ଦରମା ଦେଇ ଡାକ୍ତର, ନର୍ସ ନିଯୁକ୍ତି କରିଛନ୍ତି ହେଲେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ ର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା କର୍ମଚାରୀ ମାନେ ଡିଉଟି ସମୟରେ ଅବହେଳା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହେଉଛି l ଫଳରେ ରୋଗୀ ମାନେ ନାହିଁନଥିବା ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି l
ଫୁଲବାଣୀ ସଦରମହକୁମା ଡାକ୍ତରଖାନା ରେ ଜଣେ ନର୍ସ ଡିଉଟି ସମୟରେ ଘୁଙ୍ଗୁଡ଼ି ମାରି ଶୋଇପଡ଼ିଥଲେ l ରୋଗୀ ଓସମ୍ପର୍କୀୟ ମାନେ ନର୍ସ ଙ୍କୁ ଡାକିଲେ ବି ଶୁଣିନଥିଲେ l ତେଵେ ମେଡିକାଲ ଭିତରେ ରୋଗୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ କେହି ମୋବାଇଲ ରେ ଫୋଟୋ ଉଠାଇ ଭାଇରଲ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି l
ତେଵେ ସଦର ମହକୁମା ଡାକ୍ତର ଖାନା ରେ ଯଦି ଏଭଳି ଅବସ୍ଥl, ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ରେ ଥିବା ଡାକ୍ତରଖାନା ରେ କିଭଳି ରୋଗୀସେବା ହେଉଥିବ ତାହା ଏଥିରୁ ଜଣାପଡୁଛି lଏଭଳି କର୍ମଚାରୀ ଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଜିଲା ପ୍ରଶାସନ କି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଓଡିଶା ନାଟ୍ୟସଂଘ ର ୩୫ ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା…

Udaya_Labanya | September 27, 2022 | 7 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ ସୋମବାର ଫୁଲବାଣୀ ପ୍ରେସ କ୍ଲବ ଠାରେ ଜିଲାର ଅଗ୍ରଣୀକଳା ଓ ସଂସ୍କୃତି ଅନୁଷ୍ଠାନ ବନାନୀ କଳା ସଙ୍ଗମ ପକ୍ଷରୁ ଓଡିଶା ନାଟ୍ୟ ସଙ୍ଘ ର ୩୫ ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଥିଲା lଏହି ଅବସର ରେ…

ଅସହାୟ ରଂଜିତ ଙ୍କୁ ଆବାସ ଘର ମିଳିବ…

Udaya_Labanya | September 27, 2022 | 6 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତଵିଶିପଡା ପଂଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଆଶୀରିସହି ଗ୍ରାମର ରଂଜିତ କୁମାର ବେହେରା lଝାଟିମାଟି କୁଡ଼ିଆ ଘରେ ପଲିଥିନ ପକାଇ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ରହି ଆସୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଧାନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଆବାସ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories