ମା ପାଟଖଣ୍ଡା ଦୁର୍ଗାପୂଜା ସମିତି ସାଧାରଣ ବୈଠକ

Udaya_Labanya | August 5, 2022 | 34 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ (ଉଲା ପ୍ର )ବାଲିଗୁଡା ସ୍ଥିତ ମାପlଟ୍ଟଖଣ୍ଡା ଦୁର୍ଗାପୂଜା ସମିତି ର ସର୍ବ ସାଧାରଣ ବୈଠକ ଶାନ୍ତି ଶୃଙ୍ଖଳାର ସହିତ ସମାପନ ହୋଇ ଯାଇଛି l ଅନୁଷ୍ଠାନ ର ସଭାପତି ଲୋକନାଥ ପାଢ଼ୀ ଅଧକ୍ଷତା କରିଥିବା ବେଳେ ସମ୍ପାଦକ ଟି ଶ୍ରୀନିବାସ ରାଓ ବାର୍ଷିକ ବିବରଣୀ ପାଠ କରିଥିଲେ l ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ବରିଷ୍ଠ ନାଗରିକ ତଥା ଆଇନଜୀବି କୌଶିକ ସାହୁ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ସମସ୍ତ ସାହିର ବାସିନ୍ଦା ବୈଠକ ରେ ଯୋଗଦେଇ ଥିଲେ ଆୟବ୍ୟୟ ର ହିସାବ ପରେ ନୂତନ କମିଟି ଗଠନ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ କମିଟି କୋରନା କଟକଣା ରେ ମଧ୍ୟ ମନ୍ଦିରର ଉନ୍ନତି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରିଥିବାରୁ ଉପସ୍ଥିତ ଗ୍ରାମବାସୀ ସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକଟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ନୂତନ କମିଟି ଗଠନ ର ଆବଶ୍ୟକତା ନଥିବା ହୃଦଙ୍ଗମ କରିଥିଲେ ପୂର୍ଵରୁ କମିଟି ର ସଭାପତି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆଜୀବନ ସଭାପତି ହୋଇ ଥିବା ନଜିର ଥିବାରୁ ସଭାପତି ପଦବୀ କୁ କାଏମ ରଖିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତବ ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲା ଏବଂ ଆଗାମୀ ତିନିବର୍ଷ ପାଇଁ ମନ୍ଦିର ଓ କମିଟି ପରିଚାଳନା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇ ଥିଲେ ଏବଂ ସର୍ବ ସମ୍ମତି ହୋଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ହାତ ଗଣତି କିଛି ଲୋକ ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରି ନୂଆ କମିଟି ଗଠନ ପାଇଁ ଆଡିବସିଥିଲେ ପ୍ରବଳ ହଟଗୋଳ ହେବାରୁ ସର୍ବ ସମ୍ମତିକ୍ରମେ ଦୁର୍ଗାପୂଜା ପରେ ନୂତନ କମିଟି ଗଠନ ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଗଲା l ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ 4/5 ଟି ଘର ନିଜ ଅକ୍ତିଆର ରେ ରଖି ମୁନଫା ଉଠାଉ ଥିବାରୁ ସମସ୍ତେ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ ଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଘର ଦିଆଯିଵା ସହିତ ଦୋକାନ ଘର ବଜାର ଦରରେ ମୂଲ୍ୟଧର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଦାବୀ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଗରୀବ ବି ପି ଏଲ ଭୁକ୍ତ ଙ୍କୁ ଘର ଯୋଗାଇ ଦେବାକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିଥିଲା ଶେଷରେ ସଭାପତି ଲୋକନାଥ ପାଢ଼ୀ ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ କରି ସଭାସାଙ୍ଗ କରିଥିଲେ l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

କଟକରେ ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | October 2, 2022 | 16 views |0

କଟକ (ଉଲାପ୍ର) ପବିତ୍ର ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତି ଅବସରରେ ଶିବସେନାର ପୂର୍ବତନ ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟ ପ୍ରମୁଖ ସ୍ବର୍ଗତ ରାମବିଳାଶ ଶର୍ମା ସେବା ସ୍ମୃତି ସାଂସଦ ତରଫରୁ, ଜାତିର ପିତା ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଜନ୍ମ ଜୟନ୍ତୀ ରାଷ୍ଟ୍ର ଭାଷା ଠାରେ ଏକ ସ୍ମୃତି ସଭାର…

ଜିଲ୍ଲା ଲିଗାଲ ଏଡ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର

Udaya_Labanya | October 1, 2022 | 8 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଶନିବାର ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଳକ ର ସା୍ର୍ତା ଗୁଡା‌ ଠାରେ ଥିବା ‌ ଆଇ ଆଇ ସି ଭିଲେଜ ଵୃଦ୍ଧାଶ୍ରମ ରେ ଆଇନ୍ ସହାୟତା ପ୍ରାଧିକରଣ ତରଫରୁ ଏକ ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସା ଶିବିର ଓ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର ର…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories