ସରପଞ୍ଚ ଙ୍କ ସହାୟତାରେ ନଳକୂପ ମରାମତି ହେଲା

Udaya_Labanya | August 6, 2022 | 20 views |0 | Breaking News

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )
କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଟିକାବାଲି ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ କଟିମାହା ପଞ୍ଚାୟତ ର ସରପଞ୍ଚ କର୍ନେଲ କହଁର ଙ୍କ ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସମସ୍ତ କଟିମାହା ପଞ୍ଚାୟତ ସହ ଟିକାବାଲି ଅଞ୍ଚଳ ରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଆସୁଛନ୍ତି l ପଧାନପଡ଼ା ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ ରେ ନଳକୂପ ଖରାପ ହେବା ଶୁଣିବା ମାତ୍ରକେ ସେ ନିଜେ ବିଦ୍ୟାଳୟ ରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ନଳକୂପ କର୍ମଚାରୀ ଙ୍କ ସହାୟତା ରେ ଅଚଳ ନଳକୂପ ଟିକୁସଚଳ କରି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ କରିଛନ୍ତି l ସେଥିପାଇଁ ବିଦ୍ୟାଳୟ ର ସମସ୍ତ ଶିକ୍ଷକ, ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ, ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ସମେତ ସମସ୍ତ ଗ୍ରାମବାସୀ ସରପଞ୍ଚ କହଁର ଙ୍କୁ କୃତଜ୍ଞତା ଜଣାଇଥିଲେ l ଯେହେତୁ ଏହା ଏକ ହଷ୍ଟେଲ ଯୁକ୍ତ ସ୍କୁଲ lତେଣୁ ନଳକୂପ ଉପରେ ସମସ୍ତେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିର୍ଭରକରନ୍ତି l କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଯଦି ନଳକୂପ ଅଚଳ ହୁଏ ତେବେ ପାନୀୟ ଜଳ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇଥାଏ l
ଏସବୁକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ସରପଞ୍ଚ କହଁର ତ୍ୱରିତ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇ ଏହାକୁ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ କରିଥିଲେ l ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପଧାନ ପଡ଼ା ର ଭରତ ମଲ୍ଲିକ, ଲକ୍ଷ୍ମଣ ପ୍ରଧାନ, ଲିପନ ଦିଗାଳ, ଯଶି ଦିଗାଳ, ବ୍ରହ୍ମାନନ୍ଦ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

କଟକରେ ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | October 2, 2022 | 29 views |0

କଟକ (ଉଲାପ୍ର) ପବିତ୍ର ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତି ଅବସରରେ ଶିବସେନାର ପୂର୍ବତନ ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟ ପ୍ରମୁଖ ସ୍ବର୍ଗତ ରାମବିଳାଶ ଶର୍ମା ସେବା ସ୍ମୃତି ସାଂସଦ ତରଫରୁ, ଜାତିର ପିତା ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଜନ୍ମ ଜୟନ୍ତୀ ରାଷ୍ଟ୍ର ଭାଷା ଠାରେ ଏକ ସ୍ମୃତି ସଭାର…

ଜିଲ୍ଲା ଲିଗାଲ ଏଡ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର

Udaya_Labanya | October 1, 2022 | 8 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଶନିବାର ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଳକ ର ସା୍ର୍ତା ଗୁଡା‌ ଠାରେ ଥିବା ‌ ଆଇ ଆଇ ସି ଭିଲେଜ ଵୃଦ୍ଧାଶ୍ରମ ରେ ଆଇନ୍ ସହାୟତା ପ୍ରାଧିକରଣ ତରଫରୁ ଏକ ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସା ଶିବିର ଓ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର ର…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories