ଲଗାଣ ବର୍ଷା ରେ ଘର କାନ୍ଥ ଭୁଶୁଡ଼ିଲା

Udaya_Labanya | August 9, 2022 | 13 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )
୩ଦିନ ଧରି ଲାଗିରହିଥିବା ଲଗାଣ ବର୍ଷା ରେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଟିକାବାଲି ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଟିକାବାଲି ଗ୍ରାମପଞ୍ଚାୟତ, ନୁଆସାହି ବରପଦାରେ ଶାନ୍ତି କହଁର ସ୍ୱାମୀ ସୁବାସ କହଁର ଙ୍କ ଘର କାନ୍ଥ ଭୁଷୁଡ଼ିପଡ଼ିଛି l ତେଵେ ସୁବାସ ଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଯାଇଥିଲେ l
ଏ ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଆର ଆଇ ଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଏଯାଏ କୌଣସି ସହାୟତା ମିଳିନଥିବାବେଳେ ପ୍ରମିଶ ଦିଗଲ ନାମକ ଜଣେ ଛାତ୍ର ନେତା ସହାୟତାର ହାତ ବଢ଼ାଇଛନ୍ତି l ଖବର ପାଇ ପ୍ରମିଶ ସୁବାସ ଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଵ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବେ ପଲିଥିନ ଓଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଖାଦ୍ୟସାମଗ୍ରୀ କିଛି ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ l
ବର୍ଷା ଲାଗିରହିବାଫଳରେ ଦିନ ମଜୁରିଆ ମାନେ କାମ ଧନ୍ଦା କରିବାକୁ ବାହାରକୁ ଯାଇ ନପାରି ପରିବାର ଚଳାଇବାରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି lପ୍ରଶାସନ ଏଥିପ୍ରତି ଦ୍ରୁଷ୍ଟି ଦେବା ଜରୁରୀ ହୋଇପଡିଛି l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ନାବାଳିକାକୁ ଅପହରଣ ଓ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ: ଯୁବକ…

Udaya_Labanya | December 5, 2022 | 2 views |0

କନ୍ଧମାଳ:(ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଫିରିଙ୍ଗିଆ ଥାନା ଅଂଚଳରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିକିଛି। ଜଣେ ୧୭ ବର୍ଷର ନାବାଳିକାକୁ ବିବାହର ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇ ପ୍ରଥମେ ଅପହରଣ ଓ ପରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ୨୧ ବର୍ଷର…

ଆଇନ ସେବା ପ୍ରାଧିକରଣ ସଚିବ ଲୋକଙ୍କ ସୁବିଧା…

Udaya_Labanya | December 5, 2022 | 2 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ‌ଚକାପାଦ‌ ବ୍ଳକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବେହେରା ଗାଁ ପଞ୍ଚାୟତ ର ‌ଲଣ୍ଡାପାଜୁ‌ ଗାଁ ଜିଲ୍ଲା ଆଇନ ସେବା ପ୍ରାଧିକରଣ ର ସଚିବ ‌ ଶ୍ରୀମତୀ ‌ଅନୁଶିଳା ରୟଶନିବାର କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଚକାପାଦ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବେହେରାଗାଁ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories