କନ୍ଧମାଳ ରେ ଲଗାଣ ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ କଲ ଭର୍ଟ ଧୋଇହୋଇଗଲା, ଗଛ ଉପୁଡିଲା

Udaya_Labanya | August 14, 2022 | 11 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )
କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଫିରିଙ୍ଗିଆ ବ୍ଲକ ମାସରୀପଡା ଛକ ଠାରୁ ନୂଆପଦର କୁ ସଂଯୋଗ କରୁଥିବା ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତାର କେଲାପଡା ପଂଚାୟତ ଗୁରୁପଡା ଗାଁ ନିକଟରେ ଗତକାଲି ରାତି ରେ ଜାରିରହିଥିବା ଲଗାଣ ବର୍ଷା ରେ ଏକ ବିରାଟ ଆମ୍ବ ଗଛ ଉପୁଡି ପଡି ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା I ଫଳରେ ଏହି ରସ୍ତା ରେ ଗାଡ଼ିମଟର ଚଳା ଚଳ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଠପ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା I ତେଵେ ଦମକଳ ବାହିନୀ ଦୀର୍ଘ ୮ ଘଣ୍ଟା ପରିଶ୍ରମ ପରେ ଗଛଟି କଟା ଯଇଥିଲା ଆଉ ଗାଡିଚଳlଚଳସ୍ୱାଭାବିକ ହୋଇଥିଲା l ସେହିଭଳି ଆଜି ମଧ୍ୟଲଗାଣ ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ର ଛୋଟ ବଡ଼ ନଦୀ ବଢ଼ିବା ଫଳରେ ଫିରିଙ୍ଗିଆ ର ଟାଟେଣି ନାଳ ଉପରେ ଥିବା ପୋଲା ଭାସି ଯିବାରୁ ଟେଲlପାଲି ଗ୍ରାମଓ ଶିକୁଳି ପଦର ଗ୍ରାମ ବାହ୍ୟ ଜଗତରୁ ଏକପ୍ରକାର ବିଛିନ୍ନ ହୋଇଛି l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ରେ ବଜ୍ରପାତ, ୩ ଛାତ୍ର ଗୁରୁତର

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 3 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ବୁଧବାର କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଚକାପାଦ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ଅଂଚଳ ର ୩ ଜଣ ଛାତ୍ର ମୋବାଇଲ ଇଣ୍ଟର୍ନେଟ ଦେଖିବାପାଇଁ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ପାହାଡ଼ କୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ହଟାତ ବଜ୍ରପାତ ହୋଇଥିଲା ଫଳରେ ୩…

ବିଜୟ ନାୟକ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 7 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ରାଜ୍ୟ ରେ ବିଯୁଜନତା ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ସାଙ୍ଗଠନିକ ଜିଲ୍ଲା ରେ ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି lଏହି ପ୍ରରିପେକ୍ଷୀରେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ବିଜେଡିନେତା ବିଜୟ ନାୟକ ଙ୍କୁ ଦଳ ନୂତନ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories