ଗାଁରେ ଉଡିଲା ତ୍ରିରଙ୍ଗା

Udaya_Labanya | August 16, 2022 | 10 views |0 | Breaking News

ଫୁଲବାଣୀ 16/08(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )
ସରସ୍ବତୀ ଶିଶୁ ବିଦ୍ୟା ମନ୍ଦିର, ତୁମୁଡିବନ୍ଧ ତରଫରୁ ସ୍ୱାଧୀନତାର ଅମୃତ ମହୋତ୍ସବ ଅବସରେରେ ଘର ଘରରେ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ଉଡାଇବା ସହ ବିଭିନ୍ନ ସାହିରେ ଜାତୀୟ ପତାକା ଉତ୍ତୋଳନ କରାଯାଇଥିଲା l ପ୍ରତ୍ୟୁଷରେ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିସରରେ ଜାତୀୟ ପତାକା ଅନୁଷ୍ଠାନର ସଭାପତି ଶ୍ରୀ ପୁରୁଷୋତ୍ତମ ଲେଙ୍କା ଉତ୍ତୋଳନ କରି ମିଳିତ ପ୍ୟାରେଡ଼ର ଅଭିବାଦନ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ l ପ୍ରଧାନ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଶ୍ରୀ କୈଳାଶ ଚନ୍ଦ୍ର ଧଳ କ୍ରାନ୍ତିକାରୀଙ୍କ ଆମର ବଳିଦାନ ତଥା ସ୍ୱାଧୀନତାର ଅମୃତ ମହୋତ୍ସବ ଉପରେ ଆଲୋକପାତ କରିଥିଲେ l ପରେ ପରେ ବିଭିନ୍ନ ମହାପୁରୁଷଙ୍କ ବେଶରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନେ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ଯାତ୍ରା କରିଥିଲେ l ପରିଚାଳନା ସଦସ୍ୟ ଓ ଗୁରୁଜୀ ଗୁରୁମା ମିଶି ତେଲିମୁଣ୍ଡା, ମlଲିପଡ଼ା, ତୁମୁଡିବନ୍ଧ ବଜ଼ାର,କୋଲଥପଦl, ମେଡିକାଲ ଛକ, ଡ଼ଃ ଆମ୍ବେଦକର ଛକ, ପତ୍ରପଡ଼ି, ବେନରବାହାଲ, ନୂଆମୁଣ୍ଡା, ଜଲେଶପଟା, ବଡ଼ବନ୍ଧ, ମୁଣ୍ଡୀଗଡ଼ ଇତ୍ୟାଦି ଗାଁରେ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ପତାକା ଲଗାଇ ଥିଲେ l ଶିଶୁ ମନ୍ଦିରର ପୋଷାକ ଗାଁ ମୁଣ୍ଡୀଗଡ଼ ଗ୍ରାମପଂଚାୟତର ସୁନlଗାଁ ଠାରେ ଜାତୀୟ ପତାକା ଉତ୍ତୋଳନ ସହ ଶୋଭାଯାତ୍ରା କରିଥିଲେ l ସ୍ଥାନୀୟ ଅଂଚଳର ଅଭିଭାବକ ସହିତ ଉପଦେଷ୍ଠା ରାମକୃଷ୍ଣ ପାଢ଼ୀ, ଉପସଭାପତି ପ୍ରସନ୍ନ କୁମାର ସାହୁ, ସଦସ୍ୟ ସୁଶାନ୍ତ ପାତ୍ର, ପ୍ରକାଶ ସାହୁ ଉମାକାନ୍ତ ପାତ୍ର , ଶରତ ସାହୁ, ପ୍ରଶାନ୍ତ ସାହୁ ମୁରଲୀଧର ମହାପାତ୍ର, ଆଚାର୍ଯ୍ୟ/ଆଚାର୍ଯ୍ୟl ଅଭିମନ୍ୟୁ ନାୟକ, ପ୍ରମୋଦ ନାୟକ ସସ୍ମିତା ପଣ୍ଡା, ଭି. ନିର୍ମଳା ରାଓ, ସରସ୍ୱତୀ ନାୟକ, ପୁଷ୍ପଲତା ନାୟକ ପ୍ରମୁଖ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ରେ ବଜ୍ରପାତ, ୩ ଛାତ୍ର ଗୁରୁତର

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 3 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ବୁଧବାର କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଚକାପାଦ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ଅଂଚଳ ର ୩ ଜଣ ଛାତ୍ର ମୋବାଇଲ ଇଣ୍ଟର୍ନେଟ ଦେଖିବାପାଇଁ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ପାହାଡ଼ କୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ହଟାତ ବଜ୍ରପାତ ହୋଇଥିଲା ଫଳରେ ୩…

ବିଜୟ ନାୟକ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 7 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ରାଜ୍ୟ ରେ ବିଯୁଜନତା ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ସାଙ୍ଗଠନିକ ଜିଲ୍ଲା ରେ ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି lଏହି ପ୍ରରିପେକ୍ଷୀରେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ବିଜେଡିନେତା ବିଜୟ ନାୟକ ଙ୍କୁ ଦଳ ନୂତନ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories