କେବଳ ସୈନିକ ହିଁ ଏହି କାମ କରିପାରିବ, ବିପଦପୁର୍ଣ କାଠୁଆ ହୁଲି ଡ଼ଙ୍ଗା ଚଳାଇ ବନ୍ୟା ପ୍ରପୀଡ଼ିତ ଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚି ଅଭୟ ବାଣ୍ଟିଲେ ଶୁଖିଲା ଖାଦ୍ୟ

Udaya_Labanya | August 17, 2022 | 35 views |0 | Breaking News


ଆଠଗଡ (ଉଲାପ୍ର)କେବଳ ସୈନିକ ହିଁ ଏହି କାମ କରିପାରିବ, ଯାହା କରି ଦେଖାଇଛନ୍ତି ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ସୈନିକ ଆଠଗଡ ଯୁବ ସଂଗଠକ ଅଭୟ ବାରିକ, ଆଜି ମହାନଦୀର ପଛୁଆ ବନ୍ୟା ଜଳରେ ବିଷ୍ଣୁପୁର, ଗୋପୀନାଥ ପଡା, କାପ୍ତା ବରେଇ, ଲିଙ୍ଗାପଦା ପ୍ରଭୁତି ଗ୍ରାମ ବାହ୍ୟ ଜଗତରୁ ବିଛିନ୍ନ ହୋଇଥିବା ଜଳବନ୍ଦୀ ଥିବା ଲୋକ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚି ଥିଲେ ଅଭୟ, ବ୍ରାହ୍ମଣ ବସ୍ତ ଠାରୁ ଏକ କାଠୁଆ ହୋଲି ଡ଼ଙ୍ଗାରେ ନିଜର କିଛି ସମର୍ଥକ ଙ୍କୁ ନେଇ ଜୀବନକୁ ବାଜି

ଲଗାଇ ବନ୍ୟା ପ୍ରପୀଡ଼ିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚି ଶୁଖିଲା ଖାଦ୍ୟ ବଣ୍ଟନ କରିଥିଲେ, ଯାହାକି ଅନ୍ୟ କୌଣସି ନେତାଙ୍କ ପାଖରେ ଏହା ଦେଖା ଯାଇ ନଥାଏ, ଦୀର୍ଘ ଦଶ କିଲୋମିଟର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିପଦପୁର୍ଣ ହୁଲି କାଠୁଆ ଡଙ୍ଗାକୁ ନିଜେ ଚଳାଇ ଲୋକଙ୍କୁ ଶୁଖିଲା ଖାଦ୍ୟ ବାଣ୍ଟିବା ଘଟଣାକୁ ଏହି ସବୁ ଗ୍ରାମବାସୀ ବେଶ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି, ବିପଦ ବେଳର ବନ୍ଧୁ ପ୍ରକୃତ ବନ୍ଧୁର ପରିଚୟ ଦେଇଛନ୍ତି ଅଭୟ,

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

କଟକରେ ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | October 2, 2022 | 30 views |0

କଟକ (ଉଲାପ୍ର) ପବିତ୍ର ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତି ଅବସରରେ ଶିବସେନାର ପୂର୍ବତନ ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟ ପ୍ରମୁଖ ସ୍ବର୍ଗତ ରାମବିଳାଶ ଶର୍ମା ସେବା ସ୍ମୃତି ସାଂସଦ ତରଫରୁ, ଜାତିର ପିତା ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଜନ୍ମ ଜୟନ୍ତୀ ରାଷ୍ଟ୍ର ଭାଷା ଠାରେ ଏକ ସ୍ମୃତି ସଭାର…

ଜିଲ୍ଲା ଲିଗାଲ ଏଡ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର

Udaya_Labanya | October 1, 2022 | 8 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଶନିବାର ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଳକ ର ସା୍ର୍ତା ଗୁଡା‌ ଠାରେ ଥିବା ‌ ଆଇ ଆଇ ସି ଭିଲେଜ ଵୃଦ୍ଧାଶ୍ରମ ରେ ଆଇନ୍ ସହାୟତା ପ୍ରାଧିକରଣ ତରଫରୁ ଏକ ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସା ଶିବିର ଓ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର ର…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories