କଂଗ୍ରେସ ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ହାଟ ମାଳ ଓ ଗଦାଧରପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ରେ ଶୁଖିଲା ଖାଦ୍ୟ ବଣ୍ଟନ

Udaya_Labanya | August 22, 2022 | 199 views |1 | Breaking News

ତିଗିରିଆ (ଉଲାପ୍ର)କଂଗ୍ରେସ ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ତଥା ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଉମାବଲ୍ଲଭ ରଥ ଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ତିଗିରିଆ ବ୍ଲକ ରେ ହୋଇଥିବା ବନ୍ୟା ଓ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଚୁଡ଼ା, ଚିନି ଓ ବିସ୍କୁଟ ବଣ୍ଟନ କରିଥିଲେ।
ଗଦାଧରପୁର ଓ ହାଟମାଳ ପଂଚାୟତ ର କଣ୍ଠିପୁର, ହରିଶରଣ ପୁର, ବିଷ୍ଣୁପୁର ଗ୍ରାମକୁ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ରଥଙ୍କ ସହ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ମେହେବୁବ୍ ଅହମଦ ଖାଁ,ନୂଆପାଟଣା ସରପଞ୍ଚ ସୋମନାଥ ଦାସ, ବିନ୍ଧାଣିମା ସରପଞ୍ଚ ମାନସ ଜେନା,ନିରଞ୍ଜନ ସାମଲ, ବଗଲା ସାମଲ, ଦିଲ୍ଲୀପ ପ୍ରଧାନ, ବିଜୟ ରାଉତ, ସୁଶାନ୍ତ ସ୍ୱାଇଁ,ଓ ଜିଲ୍ଲା ଯୁବ କଂଗ୍ରେସ ସମ୍ପାଦକ ପ୍ରଶାନ୍ତ ବେହେରା ପ୍ରମୁଖ ବନ୍ୟା କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ପରିବାରଙ୍କ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

କଟକରେ ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | October 2, 2022 | 30 views |0

କଟକ (ଉଲାପ୍ର) ପବିତ୍ର ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତି ଅବସରରେ ଶିବସେନାର ପୂର୍ବତନ ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟ ପ୍ରମୁଖ ସ୍ବର୍ଗତ ରାମବିଳାଶ ଶର୍ମା ସେବା ସ୍ମୃତି ସାଂସଦ ତରଫରୁ, ଜାତିର ପିତା ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଜନ୍ମ ଜୟନ୍ତୀ ରାଷ୍ଟ୍ର ଭାଷା ଠାରେ ଏକ ସ୍ମୃତି ସଭାର…

ଜିଲ୍ଲା ଲିଗାଲ ଏଡ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର

Udaya_Labanya | October 1, 2022 | 8 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଶନିବାର ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଳକ ର ସା୍ର୍ତା ଗୁଡା‌ ଠାରେ ଥିବା ‌ ଆଇ ଆଇ ସି ଭିଲେଜ ଵୃଦ୍ଧାଶ୍ରମ ରେ ଆଇନ୍ ସହାୟତା ପ୍ରାଧିକରଣ ତରଫରୁ ଏକ ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସା ଶିବିର ଓ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର ର…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories