ପ୍ରେମିକ କୁ ହତ୍ୟା, ୭ ଗିରଫ

Udaya_Labanya | September 8, 2022 | 6 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ(ଉଲା ପ୍ର )
ପ୍ରେମ କରିବା ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଲା l ଘର ର ସମ୍ମାନ ରକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରେମିକା ର ପରିବାର ହତ୍ୟା କଲେ ପ୍ରେମିକ କୁ l ଆଉ ବସ୍ତା ରେ ଶବ କୁ ପୁରାଇ ଜଙ୍ଗଲ ରେ ଫୋଫlଡ଼ିଦେଲେ l ଏହି ମାମଲା ରେ ପୋଲିସ ୭ ଜଣ କୁ ଆଜି ଗିରଫ କରିଛି l
ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଅଗଷ୍ଟ ୨ ୬ ରେ ଶୁକଦେବ ଯୁବତୀ କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ତଳିପଡ଼ା ଆସିଥିବା ବେଳେ ଝିଅ ର ବାପା ସାହି ପଡିଶା ଙ୍କୁ ଧରି ମାଡ଼ ମାରି ଥିଲେ ଫଳରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳ ରେ ଶୁକଦେବ ର ମୃତ୍ଯୁ ହୋଇଥିଲା l ପରେ ଶବ କୁ ଜରିବାବସ୍ତା ରେ ବାନ୍ଧି ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରେ ଫୋଫଡିଦେଇଥିଲେl ସୁକଦେବ କୁ ନପାଇ ପରିବାର ଲୋକେ ଥାନାରେ ନିଖୋଜ ମାମଲା ଦାଏର କରିଥିଲେ l ତଦନ୍ତ ବେଳେ ଶୁକଦେବ ଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ନେଇ ପୋଲିସ ସୁରାକ ପାଇଥିଲା l ଏହାପରେ ଜଙ୍ଗଲ ରୁ ଶୁକଦେବ ର ଗଳିତ ଶବ ମିଳିଥିଲା lଆଜି ବୁଧବାର ଏହି ମାମଲାରେ ଝିଅ ର ବାପା ଦୁଃଶାସନ ମଲ୍ଲିକ ଙ୍କ ସମେତ ୭ ଜଣ ଙ୍କୁ ବାଲିଗୁଡା ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

କଟକରେ ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | October 2, 2022 | 30 views |0

କଟକ (ଉଲାପ୍ର) ପବିତ୍ର ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତି ଅବସରରେ ଶିବସେନାର ପୂର୍ବତନ ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟ ପ୍ରମୁଖ ସ୍ବର୍ଗତ ରାମବିଳାଶ ଶର୍ମା ସେବା ସ୍ମୃତି ସାଂସଦ ତରଫରୁ, ଜାତିର ପିତା ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଜନ୍ମ ଜୟନ୍ତୀ ରାଷ୍ଟ୍ର ଭାଷା ଠାରେ ଏକ ସ୍ମୃତି ସଭାର…

ଜିଲ୍ଲା ଲିଗାଲ ଏଡ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର

Udaya_Labanya | October 1, 2022 | 8 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଶନିବାର ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଳକ ର ସା୍ର୍ତା ଗୁଡା‌ ଠାରେ ଥିବା ‌ ଆଇ ଆଇ ସି ଭିଲେଜ ଵୃଦ୍ଧାଶ୍ରମ ରେ ଆଇନ୍ ସହାୟତା ପ୍ରାଧିକରଣ ତରଫରୁ ଏକ ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସା ଶିବିର ଓ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର ର…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories