ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାର ଅଭିଯୁକ୍ତ କୁ ୨0 ବର୍ଷ ଜେଲ ଓ ଜରିମାନା

Udaya_Labanya | September 14, 2022 | 16 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )
ଫୁଲବାଣୀ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପୋକ୍ସୋ କୋର୍ଟ ବିଚାରପତି ତଥା ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲା ଦୌରା ଜଜ ସଂଜିତ କୁମାର ବେହେରା ବୁଧବାର ନାବାଳିକା ଦୁସ୍କର୍ମ ମାମଲାର ବିଚାର କରି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫିରିଙ୍ଗିଆ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କେଲା ପଡା ଗ୍ରାମର ରୋହିତ କହଁର ୨ ୧ ବର୍ଷ କୁ କୋଡିଏ ବର୍ଷ ସଶ୍ରମ କାରାଦଣ୍ଡ ସହ କୋଡିଏ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜୋରିମାନା ଆଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି l
ସୁଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଗତ ୨0୨0ମସିହାଖରା ଛୁଟି ସମୟରେକ. ନୂଆଗାଁ ଥାନା ଅଂଚଳ ରେ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ରେ ପଢ଼ୁଥିବା ପୀଡିତା ଏକାକୀଘରେ ଥିବା ବେଳେସେହି ଅଂଚଳ କୁ କୁଣିଆ ଯାଇଥିବl କେଲାପଡା ଗ୍ରାମ ର ରୋହିତ କହଁର ନାବାଳିକା ପୀଡିତା ଘରକୁଯିବା ଆସିବା କରି ନାବାଳିକା ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲାl ଫଳରେ ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇପଡିଥଲା ଏ ନେଇ ପୀଡିତା ପରିବାରରେ ଜଣାଇଥିଲା l ଘଟଣା ଶୁଣିବାପରେ ପୀଡିତା ର ମା
କ.ନୂଆଗାଁ ଥାନାରେ ଏତେଲା ଦେଇଥିଲେ l କ. ନୂଆଗାଁ ପୋଲିସ ୬ 0/୨ 0୨ 0ରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତ ରୋହିତ କୁ ଗିରଫକରି କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଥିଲା l
ଆଜିବୁଧବାର ପକସୋ କୋର୍ଟ ବିଚାର ପତି ସଂଜିତ କୁମାର ବେହେରା କୋଡିଏ ଜଣ ସାକ୍ଷୀ, ପୋଲିସ ରିପୋର୍ଟ, ଡାକ୍ତରୀ ରିପୋର୍ଟ, କୁ ଆଧାର କରି କୋଡିଏ ବର୍ଷ ସଶ୍ରମ କାରାଦଣ୍ଡ ସହ କୋଡିଏ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜୋରିମାନା ଆଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି l ସେହିପରି ଜୋରିମାନା ଅନାଦେୟ ଅଧିକ ୧ ବର୍ଷ ଜେଲ ଦଣ୍ଡ ଭୋଗିବା କୁ ଆଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି l
ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ବରିଷ୍ଠ ଆଇନଜୀବୀ ଅସୀମ କୁମାର ପ୍ରହରାଜ ମୋକଦମା ପରିଚାଳନା କରୁଥିଲେ l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

କଟକରେ ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | October 2, 2022 | 27 views |0

କଟକ (ଉଲାପ୍ର) ପବିତ୍ର ଗାନ୍ଧୀ ଜୟନ୍ତି ଅବସରରେ ଶିବସେନାର ପୂର୍ବତନ ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟ ପ୍ରମୁଖ ସ୍ବର୍ଗତ ରାମବିଳାଶ ଶର୍ମା ସେବା ସ୍ମୃତି ସାଂସଦ ତରଫରୁ, ଜାତିର ପିତା ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଜନ୍ମ ଜୟନ୍ତୀ ରାଷ୍ଟ୍ର ଭାଷା ଠାରେ ଏକ ସ୍ମୃତି ସଭାର…

ଜିଲ୍ଲା ଲିଗାଲ ଏଡ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର

Udaya_Labanya | October 1, 2022 | 8 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଶନିବାର ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଳକ ର ସା୍ର୍ତା ଗୁଡା‌ ଠାରେ ଥିବା ‌ ଆଇ ଆଇ ସି ଭିଲେଜ ଵୃଦ୍ଧାଶ୍ରମ ରେ ଆଇନ୍ ସହାୟତା ପ୍ରାଧିକରଣ ତରଫରୁ ଏକ ଚକ୍ଷୁ ଚିକିତ୍ସା ଶିବିର ଓ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର ର…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories