ଯନ୍ତ୍ରୀ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣା, ଜଣେ ଗିରଫ, ଅନ୍ୟମାନେ କେବେ ??

Udaya_Labanya | September 15, 2022 | 21 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ (ଉଲା ପ୍ର )ଫୁଲବାଣୀ ପୂର୍ତ୍ତ ବିଭାଗ ଅଧିକ୍ଷଣ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଓ କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଗାଳିଗୁଲଜ, ଅସଦାଚରଣ ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ଘଟଣା ର ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ କୁହାଯାଉଥିବା ଠିକାଦାର ସୂର୍ଯ୍ୟ କାନ୍ତ ପଟନାୟକ ଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି lଗତ ୬ ତାରିଖ ଦିନ ସୂର୍ଯ୍ୟ କାନ୍ତ ଓ ତାଙ୍କର କିଛି ସମର୍ଥକ ମିଶି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ବାସଭବନ ରେ ପଶି ଗାଳିଗୁଲଜ କରିବାସହଭଙ୍ଗାରୁଜା ଓ ଆକ୍ରମଣ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ l
ସେହିପରି ଅଗଷ୍ଟ ୧ ୬ ରେ ପୂର୍ତବିଭାଗ ର ଅନ୍ୟଜଣେ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଜଣେ ଠିକାଦାର ଛୁରୀ ଭୁସି ଆକ୍ରମଣ କରିଥଲା ହେଲେ ସେହିମାମଲାରେ ପଲିସିକାହାରିକୁ ଗିରଫ କରିନାହିଁ l
ସେହିପରି ମୁନିସିପାଲିଟି ଯନ୍ତ୍ରୀ ଇଂ. ନୀଳକଣ୍ଠ ନାୟକ ଙ୍କୁ ବାସଭବନ ସମ୍ମୁଖରେ କିଛି ଦୁର୍ବୁତ୍ତ ମାଡ଼ମାରିବା ସହ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲେ lଏହି ମାମଲାରେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିନି ଏଯାଏଁ l ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ ଦାବୀ କରି ମୁନିସିପାଲିଟି ଅଧ୍ୟକ୍ଷl ଶ୍ରୀମତୀ ସ୍ମିତା ରାଣୀ ମହାନ୍ତି ଓ କାଉନ୍ସିଲର ମାନେ ପୋଲିସ ର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ଙ୍କୁ ଭେଟିଦ୍ରୁଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣକାରୀଥିଲେ l
ଅପର ପକ୍ଷେ ମୁନିସିପାଲିଟି ଯନ୍ତ୍ରୀ ଜୀବନ ପ୍ରତି ବିପଦ ଦର୍ଶାଇ ଲମ୍ବା ଛୁଟିରେ ଚାଲିଯାଇଛନ୍ତି lଫଳରେ ଉନ୍ନୟନ କାର୍ଯ୍ୟ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ ନେଇ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି l
ଏ ନେଇ ପୋଲିସ କୁ ପଚାରିବାରେ ସେ ଅତିଶୀଘ୍ର ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବା ନେଇ ପୋଲିସ ଯଥାସାଧ୍ୟ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିବା କହିଛନ୍ତି ଥାନା ଅଧିକାରୀ ସୁଶାନ୍ତକୁମାର ସେଠି l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ରେ ବଜ୍ରପାତ, ୩ ଛାତ୍ର ଗୁରୁତର

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 4 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ବୁଧବାର କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଚକାପାଦ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ଅଂଚଳ ର ୩ ଜଣ ଛାତ୍ର ମୋବାଇଲ ଇଣ୍ଟର୍ନେଟ ଦେଖିବାପାଇଁ ମୁଣ୍ଡାଗାଁ ପାହାଡ଼ କୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ହଟାତ ବଜ୍ରପାତ ହୋଇଥିଲା ଫଳରେ ୩…

ବିଜୟ ନାୟକ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ

Udaya_Labanya | October 6, 2022 | 7 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ରାଜ୍ୟ ରେ ବିଯୁଜନତା ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ସାଙ୍ଗଠନିକ ଜିଲ୍ଲା ରେ ନୂତନ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆଯାଇଛି lଏହି ପ୍ରରିପେକ୍ଷୀରେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ବିଜେଡିନେତା ବିଜୟ ନାୟକ ଙ୍କୁ ଦଳ ନୂତନ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories