୬ ହଜାର ପ୍ରତିଯୋଗୀ ମଧ୍ୟରୁ ବୈଭବ ଏସିଆ ମହାଦେଶରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନ ଗ୍ରହଣ କଲେ

Udaya_Labanya | September 18, 2022 | 83 views |0 | Breaking News

ଭୁବନେଶ୍ୱର (ଉଳାପ୍ର )ୟୁଏନ୍ଇପି ଏବଂ ୟୁନେସ୍କୋ ଆନୁକୁଲ୍ୟରେ ଏସିଆ ପ୍ୟାସିଫିକ ରିଜିଓନାଲ ଓଜ଼ନ୍୨କ୍ଲାଇମେଟ୍ ଆର୍ଟ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରେ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା। ଏଥିରେ ୩୪ଟି ଦେଶର ୬୦୦୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ସେଥି ମଧ୍ୟରୁ ବିଭିନ୍ନ ଦେଶରୁ ୯୮ ଜଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ ଚୟନ କରାଯାଇଥିଲା। ଭାରତର ମିନିଷ୍ଟ୍ରି ଅଫ୍ ଏନଭାର୍ମେନ୍ଟ, ଫରେଷ୍ଟ & କ୍ଲାଇମେଟ୍ ଚେଞ୍ଜ ଦ୍ୱାରା ୟୁଥ୍ ଗ୍ରାଫିକ୍ ଡିଜାଇନ୍ ବିଭାଗ ରେ ଚୟନ କରାଯାଇଥିବା ସେନ୍ଟ ଜାଭିୟର୍ସ ହାଇ ସ୍କୁଲ, ଖଣ୍ଡଗିରି ର ବୈଭବ ମହାରଣା ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଦ୍ବିତୀୟ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିଛନ୍ତି। ବିଶ୍ଵ ଓଜ଼ନ୍ ଦିବସ ରେ ଏହା ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି।

Share this

Related Posts

ତୁମୁଡିବନ୍ଧ ହାଟପିଣ୍ଡିରେ କୁଢ଼ କୁଢ଼ ଗୋବର ଓ…

Udaya_Labanya | March 22, 2023 | 4 views |0

ବାଲିଗୁଡା:(ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ):କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବାଲିଗୁଡା ଉପଖଣ୍ଡ ଅନ୍ତର୍ଗତ ତୁମୁଡିବନ୍ଧ ପଞ୍ଚାୟତ ସ୍ଥିତ ହାଟପଦା ସ୍ଥଳରେ ସୋମବାର ଦିନ ସାପ୍ତାହିକ ହାଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି କୁଡ଼ କୁଡ଼ ଅଳିଆ ଆବର୍ଜନା lସୋମବାର ଦିନ ତୁମୁଡିବନ୍ଧ ପଞ୍ଚାୟତ ରେ ସାପ୍ତାହିକ ହାଟ ଥିବା…

ଦୁଇ ମୋଟର ସାଇକେଲ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା: ଜଣେ…

Udaya_Labanya | March 22, 2023 | 5 views | 0

ବାଲିଗୁଡ଼ା:(ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବାଲିଗୁଡା ଉପଖଣ୍ଡ ଅନ୍ତର୍ଗତ ତୁମୁଡ଼ିବନ୍ଧ ଥାନାର ଜାଲେଶପଟ୍ଟା ନିକଟରେ ଦୁଇଟି ମୋଟରସାଇକେଲ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କାହେବା ଫଳରେ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟଜଣେ ସାମାନ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଘଟଣା…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories