ଶିଶୁ ସମାଚାର ପକ୍ଷରୁ ଚିତ୍ରାଙ୍କନ ଓ ବକ୍ତୃତା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | October 8, 2022 | 12 views |0 | Breaking News


ଭୁବନେଶ୍ୱର, (ଉଲ୍ଲାପ୍ର )ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଅବଦୁଲ କଲାମ ଙ୍କ ଜୟନ୍ତୀ ତଥା ବିଶ୍ୱ ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ଦିବସ ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ଶିଶୁ ସମାଚାର ପକ୍ଷରୁ ପୋଲିସ ଲାଇନ ସ୍କୁଲ ରେ ବିଦ୍ୟାଳୟ ସ୍ତରୀୟ ବକ୍ତୃତା “କଲାମ ଙ୍କ ସମାଜ ପାଇଁ ଅବଦାନ ”ଓ ଚିତ୍ରାଙ୍କନ “କଲାମ ଙ୍କ ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଟ କୃତି “ଉପରେ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ହୋଇଯାଇଛି. ଏଥିରେ ଶତାଧିକ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ. ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ଶିବରାମ ମିଶ୍ର, ବାରେଣ୍ୟ ଅତିଥି ମନୋଜ ରଥ, ଚକ୍ରଧର ମହାପାତ୍ର, ଶିଶୁ ସମାଚାର ସମ୍ପାଦକ ସୁକାନ୍ତ ପଣ୍ଡା,ଆଡ଼ଭୋକେଟ ଶରତ କୁମାର ରାୟଗୁରୁ, ବିଜୟ ପଣ୍ଡା ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗ ଦେଇ ପିଲାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ଲୁକାୟିତ ପ୍ରତିଭା ବିକାଶ ପାଇଁ ଶିଶୁ ସମାଚାର ଏଇ ଭଳି ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଆୟୋଜନ କରିଥିବାରୁ ତାର ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ.ପୋଲିସ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ଶିବରାମ ମିଶ୍ର ଙ୍କୁ ଶିଶୁ ସମାଚାର ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଦିଆଯାଇଥିଲା.ପ୍ରତିଯୋଗିତା ରେ ରେଣୁକା ମିଶ୍ର, ସୁକାନ୍ତ ମହାନ୍ତି,ବଲଭଦ୍ର ପୂଜାପଣ୍ଡା,ସଂଘମିତ୍ରା ଦାଶ ଦୁର୍ଗାମାଧବ କର, ସତ୍ୟ ପାଢ଼ୀ ସସ୍ମିତା ମହାରଣା ବିଚାରକ ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ. ବକ୍ତୃତା ରେ ଆଦର୍ଶ ବିଦ୍ୟାଳୟ ସତ୍ୟବାଦୀ ର ସୁଶ୍ରୀ ସିମରଣ ମହାପାତ୍ର ପ୍ରଥମ, ଚନ୍ଦନ ପୁର ନୋଡାଲ ସ୍କୁଲ ର ପ୍ରିୟାଶୀ ସାହୁ ଦ୍ୱିତୀୟ, ଜାଭିଆର ସ୍କୁଲ ର ଆସ୍ଥା ରଥ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନ ଓ ଚିତ୍ରାଙ୍କନ ରେ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ ର ଅନ୍ୱେଷା ପଟନାୟକ ପ୍ରଥମ, ଉଦିପ୍ତା ଉପାସନା ଦ୍ୱିତୀୟ, ଶ୍ରଦ୍ଧା ସ୍ୱରୂପ ନନ୍ଦ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି. ଆସନ୍ତା ଅକଟୋବର 15ତାରିଖ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ଦିବସ ସୁଖଲତା ବାଳିକା ବିଦ୍ୟାଳୟ ଗଉଡ଼ବାଦ ସାହି ରେ ପାଳନ ବେଳେ ସମସ୍ତ କୃତି ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଙ୍କୁ ପୁରସ୍କାର ଦିଆଯିବ ବୋଲି ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି. ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ ସତ୍ୟ ସାହୁ, ଶୁଭଜିତ ପଣ୍ଡା, ଦିବାକର ଦଳେଇ, ସତ୍ୟ ମଲିକ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ. ସଦୟ ପ୍ରକାଶନ ନିମନ୍ତେ ସୁକାନ୍ତ ପଣ୍ଡା

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଆଜି ବିଶ୍ୱ ଏଡ଼ସ ଦିବସ କନ୍ଧମାଳ ରେ୨୫୫…

Udaya_Labanya | December 1, 2022 | 4 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଜନ ସଚେତନତା ବଢିବା ଯୋଗୁଁ ଏବେ ଆଗଭଳି ଏଡ଼ସ ରୋଗ ବ୍ୟାପୁନାହିଁ ଆଉ ତତସହିତ ମୃତ୍ୟୁ ହାର ମଧ୍ୟ ଢେର କମିଛି ବୋଲି ଗୁରୁବାର ଫୁଲବାଣୀ ମୁଖ୍ୟ ଡାକ୍ତର ଖାନା ପରିସର ରେ ବିଶ୍ୱ ଏଡ଼ସ ଦିବସ…

ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଶ୍ରେଣୀଗୃହ ନାହିଁ,ବାରଣ୍ଡାରେ ପାଠ ପଢା

Udaya_Labanya | December 1, 2022 | 6 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ସରକାର ଶିକ୍ଷାର ବିକାଶପାଇଁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ କରୁଛନ୍ତି, ପିଲାମାନେ ଯେପରି ସ୍କୁଲ ମୁହଁ । କରିବାଲାଗି ବହିପତ୍ର ଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ,ପୋଷାକ, ଜୋତା ଆଦି ମାଗଣାରେ ପ୍ରଦାନ କରୁଛନ୍ତି। ହେଲେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲାର କେତେକ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories