ଟାଙ୍ଗୀ ବ୍ଲକ ମହିଷାଲଣ୍ଡା ପଞ୍ଚାୟତ ରେ ଦେଢ଼ଶହ ପାଇଖାନା ଖାଇଗଲେ କୁଜିନେତା ମାନେ, ଆର୍ଟିଆଇ ଯୋଗେ ମିଳିଲା ତଥ୍ୟ

Udaya_Labanya | October 21, 2022 | 11 views |0 | Breaking News


ଟାଙ୍ଗୀ (ଉଲ୍ଲାପ୍ର )ଆଠଗଡ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ଟାଙ୍ଗୀ ଚୌଦ୍ୱାର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମହିଷା ଲଣ୍ଡା ପଞ୍ଚାୟତ ରେ ପାଇଖାନା ଖାଇ ଯାଇଛନ୍ତି କୁଜି ନେତାମାନେ, ଯାହାର ପ୍ରମାଣ ମିଳିଛି ଆର୍ଟିଆଇ ଯୋଗେ, ଏହି ପଞ୍ଚାୟତ ର ମହିଷାଲଣ୍ଡା ପଞ୍ଚାୟତରେ ଦେଢ଼ଶହ ଲୋକଙ୍କ ନାମରେ ପାଇଖାନା ନିର୍ମାଣ ନହୋଇ ପାଇଖାନାକୁ ଚଳୁ କରିଦେଇଛନ୍ତି କିଛି ଟାଉଟର ଓ କୁଜି ନେତାମାନେ, ଆର୍ଟିଆଇ ଯୋଗେ ତଥ୍ୟ ମିଳିବା ପରେ ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଯେତେବେଳେ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇ ପଚରା ଗଲା ଲୋକେ କହିଲେ ଆମେ ପାଇଖାନା ଟଙ୍କା ପାଇ ନାହୁଁ, ଏହି ଘଟଣା ଜାଣିବା ପରେ ଆଠଗଡ ଯୁବ ସଂଗଠକ ଅଭୟ ବାରିକ ନିଜ ସମର୍ଥକ ମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଟାଙ୍ଗୀ ବ୍ଲକ ଅଫିସ ଆଗରେ ବିକ୍ଷୋଭ କରିବା ସହିତ ଏକ ଦାବିପତ୍ର ଏବିଡ଼ିଓ ଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି, ସାତଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଯଦି ଏହାର ତଦନ୍ତ କରାଯାଇ ଦୋଷୀଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରା ନଯାଏ ତେବେ ଟାଙ୍ଗୀ ବ୍ଲକ ଘେରାଉ କରାଯିବ ବୋଲି ଚେତାବନି ଦେଇଛନ୍ତି ଗ୍ରାମବାସୀ ମାନେ,

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଆଜି ବିଶ୍ୱ ଏଡ଼ସ ଦିବସ କନ୍ଧମାଳ ରେ୨୫୫…

Udaya_Labanya | December 1, 2022 | 3 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଜନ ସଚେତନତା ବଢିବା ଯୋଗୁଁ ଏବେ ଆଗଭଳି ଏଡ଼ସ ରୋଗ ବ୍ୟାପୁନାହିଁ ଆଉ ତତସହିତ ମୃତ୍ୟୁ ହାର ମଧ୍ୟ ଢେର କମିଛି ବୋଲି ଗୁରୁବାର ଫୁଲବାଣୀ ମୁଖ୍ୟ ଡାକ୍ତର ଖାନା ପରିସର ରେ ବିଶ୍ୱ ଏଡ଼ସ ଦିବସ…

ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଶ୍ରେଣୀଗୃହ ନାହିଁ,ବାରଣ୍ଡାରେ ପାଠ ପଢା

Udaya_Labanya | December 1, 2022 | 5 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ସରକାର ଶିକ୍ଷାର ବିକାଶପାଇଁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ କରୁଛନ୍ତି, ପିଲାମାନେ ଯେପରି ସ୍କୁଲ ମୁହଁ । କରିବାଲାଗି ବହିପତ୍ର ଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ,ପୋଷାକ, ଜୋତା ଆଦି ମାଗଣାରେ ପ୍ରଦାନ କରୁଛନ୍ତି। ହେଲେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲାର କେତେକ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories