ଢେଙ୍କାନାଳ ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ଵିଦ୍ୟା ଳୟ ରେ ଅଭିଭାବକ -ଶିକ୍ଷକ ସମ୍ମିଳନୀ

Udaya_Labanya | October 27, 2022 | 18 views |0 | Breaking News

ଢେଙ୍କାନାଳ (ଉଲ୍ଲାପ୍ର )ଢେଙ୍କାନାଳ ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ଵିଦ୍ୟା ଳୟରେ ୨୭ ତାରିଖ ଦିନ ଏକ ଅଭିଭାବକ -ଶିକ୍ଷକ ସମ୍ମିଳନୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇ ଯାଇଛି। ଢେଙ୍କାନାଳ ସୟଂଶୀସୀତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଶ୍ରୀ ଯୁକ୍ତ Ranjit Kumar Pradhan ସଭାପତିତ୍ବ କରି ଛାତ୍ର ଜୀବନରେ ସାଧନା, ସମୟବର୍ତୀତା ଓ ନୀୟମୀତତା ଆଦି ସୁଗୁଣଗଗୁଡିକ ର ମହତ୍ତ୍ୱ ଉପରେ ଆଲୋକପାତ କରି ଥିଲେ। ସେ ସରକାରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀ ଅନୁଯାୟୀ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ଙ୍କ ୭୫% ଉପସ୍ଥାପନ କୁ କଡାକଡି ଭାବେ ପାଳନ କରିବା ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ବ ଦେଇଥିଲେ। ନିର୍ଧାରିତ ଉପସ୍ଥାପନ ହାସଲ କରିପାରୁ ନଥିବା ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ପରିଷଦର ବାର୍ଷିକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆଵେଦନ ପତ୍ର ପୂରଣ କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ନ ଦେବାକୁ ସେ ସୄଷ୍ଟ କରିଥିଲେ। ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ର ପ୍ରଶାସନୀକ ମୂଖ୍ୟ ଡ. ଦେବାଶିଷ ମହାନ୍ତି ଓ ଶୈକ୍ଷିକ ଵିଭାଗ ମୂଖ୍ୟ ଡ. ବଳିୟାର ସିଂହ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ଓ ଶିକ୍ଷକ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ମଧୁର ସଂପର୍କ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ। ଅଭିଭାବକ ମାନେ ନିଜର ସୁଚିନ୍ତିତ ମତାମତ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ। ଅଧାପକ ଆଦିତ୍ୟ ମେହେର, ସୁଶାନ୍ତ କୁମାର ପ୍ରଧାନ ଓ ସଂଵିତ କୁମାର ସାହୁ ସମ୍ବିଳନୀକୁ ପରିଚାଳନା କରିବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ। ଅଧ୍ୟାପକ ସଂବିତ କୁମାର ସାହୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ବିଜ୍ଞାନ ମେଳା

Udaya_Labanya | December 3, 2022 | 4 views |0

ଫୁଲବାଣୀ(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଫୁଲବାଣୀ ର ଏଜ ଓ ହାଇ ସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ବିଜ୍ଞାନ, ଗଣିତଓ ପରିବେଶ ସମ୍ପର୍କିତ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା lଏହି ଅବସରରେ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଜିଲ୍ଲା ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ ପ୍ରମୋଦ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ…

ଫୁଲବାଣୀ ରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଭିନ୍ନ କ୍ଷମ ଦିବସ

Udaya_Labanya | December 3, 2022 | 5 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଶନିବାର ଫୁଲବାଣୀ ର ଏଜେଓ ହାଇ ସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଭିନ୍ନ କ୍ଷମ ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଥିଲା lଏହି ଅବସରରେ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କୁ ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ ରଞ୍ଜନ କୁମାର କହଁର ଉଦଘାଟନ କରିଥିବା ବେଳେ ମୁଖ୍ୟ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories