ଯୁବ ସାମ୍ବାଦିକ ଙ୍କ ଅନ୍ତେଷ୍ଟକ୍ରିୟା ସମ୍ପନ୍ନ, ବିଧାୟକଙ୍କ ସମେତ ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ଶୋକ

Udaya_Labanya | November 2, 2022 | 9 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ ଫୁଲବାଣୀ ର ଯୁବ ସାମ୍ବାଦିକ ବିକାଶ ମିଶ୍ର ଙ୍କ ଶେଷ ଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ଫୁଲବାଣୀ ସାହି ସ୍ଥିତ ତାଙ୍କ ବାସଭବନ ରେ ଆଜି ସକାଳେ ଫୁଲବାଣୀ ବିଧାୟକ ଅଙ୍ଗଦ କହଁର,କନ୍ଧମାଳ ବିଜେଡ଼ି ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ବିଜୟ ନାୟକ, ଜିଲ୍ଲା ବିଜେଡ଼ି ସଭାପତି ସରୋଜ କର୍ଣ, ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ସଭାପତି ସୁଶ୍ରୀ ନନ୍ଦିନୀ ମଲିକ, ଲୁଇସିଂସରପଞ୍ଚ ସୁଦର୍ଶନ କହଁର, ଯୁବ ବିଜେଡି ସଭାପତି ବିଷ୍ଣୁ ମଲିକ, ଛାତ୍ର ବିଜେଡି ସୁନୀଲ ସେଠି, ଜିଲ୍ଲା ବିଜେଡି ମହିଳା ସଭାନେତ୍ରୀ ପୁନମ କହଁର,ନଗର ସଭାପତି ପାର୍ଥ ବିଶ୍ୱାଳ, କଂଗ୍ରେସ ନେତା ରଜତ ମହାନ୍ତି, ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରେସ କ୍ଲବ ସଭାପତି ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ, ପ୍ରେସ କ୍ଲବ କାର୍ଯ୍ୟ କାରି ସଭାପତି ଅଶୋକ ପରିଡା, ଉପସଭାପତି ସୁନୀଲ ବିଶ୍ୱାଳ, ଜିଲ୍ଲା ସାମ୍ବାଦିକ ସଙ୍ଘ ଉପସଭାପତି ସନ୍ତୋଷ ଡିଗାଲ, ସହ ସମ୍ପାଦକ,ପ୍ରେସ କ୍ଲବ, ରମେଶ ପ୍ରଧାନ, ଆଦିତ୍ୟ ତ୍ରିପାଠୀ, ଶିବ ରାମନାୟକ, ଅଜିତ ମହାରଣା, ସନ୍ତୋଷ ବେହେରା, ସୁଧୀର ମହାରଣା, କାହ୍ନl ପଟନାୟକ, କାହ୍ନ l ଡିଗାଲ, ସିପୁନ, ବିଶ୍ୱ ରଞ୍ଜନ ସାମନ୍ତରାୟ, କ୍ଷିତୀଶ ମଲିକ, ପ୍ରମୁଖ ବହୁ ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତି ଯୋଗ ଦେଇ ମର ଶରୀର ରେ ପୁଷ୍ପମାଲ୍ୟlର୍ପର୍ଣ ଅର୍ପଣ କରିବା ସହ ଅମର ଆତ୍ମା ର ସଦଗତି କାମନା କରିଥିଲେ ଓ ଶୋକ ସନ୍ତପ୍ତ ପରିବାର ବର୍ଗ ଙ୍କ ପ୍ରତି ଗଭୀର ସମବେଦନା ଜଣାଇଥିଲେ l
ସେହିପରି ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକ ଡ଼ଃ ଅରୂପ ଜେନା, ଗୋପାଳ ପଟନାୟକ, ବିଜୟ ମହାନ୍ତି, ନାରାୟଣ ସାହୁ, ଫିଲିମୋହୋନ ନାୟକ ,ସୁବାସ ପ୍ରଧାନ, ଶିବ ତ୍ରିପlଠି ପ୍ରମୁଖ ଗଭୀରଶୋକବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ l
ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ସାମ୍ବାଦିକ ବିକାଶମିଶ୍ର ଓ ବିକାଶଦିଗଲ ଖବର ସଂଗ୍ରହ କରିବାଲାଗି ଖଜୁରୀପଡା ଯାଇ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଏକ ଅଜଣା ଗାଡି ଧକ୍କାରେ ବିକାଶଙ୍କ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ବିକାଶଦିଗଲ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ l ଆହତ ସାମ୍ବାଦିକ ଡିଗାଲ ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ରେ ଉନ୍ନତି ଆସିଥିବା ଜଣାପଡିଛି l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଆଜି ବିଶ୍ୱ ଏଡ଼ସ ଦିବସ କନ୍ଧମାଳ ରେ୨୫୫…

Udaya_Labanya | December 1, 2022 | 3 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଜନ ସଚେତନତା ବଢିବା ଯୋଗୁଁ ଏବେ ଆଗଭଳି ଏଡ଼ସ ରୋଗ ବ୍ୟାପୁନାହିଁ ଆଉ ତତସହିତ ମୃତ୍ୟୁ ହାର ମଧ୍ୟ ଢେର କମିଛି ବୋଲି ଗୁରୁବାର ଫୁଲବାଣୀ ମୁଖ୍ୟ ଡାକ୍ତର ଖାନା ପରିସର ରେ ବିଶ୍ୱ ଏଡ଼ସ ଦିବସ…

ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଶ୍ରେଣୀଗୃହ ନାହିଁ,ବାରଣ୍ଡାରେ ପାଠ ପଢା

Udaya_Labanya | December 1, 2022 | 5 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ସରକାର ଶିକ୍ଷାର ବିକାଶପାଇଁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ କରୁଛନ୍ତି, ପିଲାମାନେ ଯେପରି ସ୍କୁଲ ମୁହଁ । କରିବାଲାଗି ବହିପତ୍ର ଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ,ପୋଷାକ, ଜୋତା ଆଦି ମାଗଣାରେ ପ୍ରଦାନ କରୁଛନ୍ତି। ହେଲେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲାର କେତେକ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories