ମାଓ ଇଲାକାରେ ସି ଆରପିଏଫ ଜନ ସମ୍ପର୍କ ଶିବିର

Udaya_Labanya | November 5, 2022 | 9 views |1 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )
କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା କୋଟଗଡ଼ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ମାଓ ଇଲାକା ଭାବେ ପରିଚିତ ଶ୍ରୀରାମପୁର ଠାରେଶନିବାର ସିଆରପିଏଫ ଅଷ୍ଟମ ବାଟାଲିଅନ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଜନସମ୍ପର୍କ ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା lସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀ ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ଜନସାଧାରଣ ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସୁ ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଏହି ଶିବିର ର ମୂଳଲକ୍ଷ୍ୟ ବୋଲି ସିଆରପିଏଫ ଅଧିକାରୀ ଦେବ ପିୟୁଷ ଭରଦ୍ୱାଜ ଅଧିକାରୀ କହିଥିଲେ l ପୋଲିସ କୁ ବନ୍ଧୁ ବୋଲି ଭାବି ସହଯୋଗ ର ହାତ ବଢ଼ାଇଲେ ଉଭୟ ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଦୃଢ଼ୀଭୁତ ହେବ ବୋଲି ଭରଦ୍ୱାଜ କହିଥିଲେ l
ଏହି ଅବସର ରେ ଶ୍ରୀରାମପୁର ଓ ଯୁବଗୁଡା ଅଂଚଳ ର ଗରିବ ଲୋକଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ କୃଷି ସାମଗ୍ରୀ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ l ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୁବାଗୁଡ଼ା ଡା ସରପଞ୍ଚ ପୀଟର ପାଟ ମାଝୀ, ସିଷ୍ଟର ସିଵା ମାରିଆ, ଜେ ସି ପଲି କା, ସଂଜୀବ ଚୌଧୁରୀ ପ୍ରମୁଖ ସମ୍ମାନିତ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇ
ସି ଆର ପି ଏଫ ଯବାନ ମାନେ ଦିନରାତି ସୁରକ୍ଷା ଯୋଗାଇଦେବା ଫଳରେ ଅଂଚଳରେ ମାଓ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିବା କହିଥିଲେ l
ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ ସମସ୍ତ ଯବାନ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ବିଜ୍ଞାନ ମେଳା

Udaya_Labanya | December 3, 2022 | 4 views |0

ଫୁଲବାଣୀ(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଫୁଲବାଣୀ ର ଏଜ ଓ ହାଇ ସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ବିଜ୍ଞାନ, ଗଣିତଓ ପରିବେଶ ସମ୍ପର୍କିତ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା lଏହି ଅବସରରେ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଜିଲ୍ଲା ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ ପ୍ରମୋଦ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ…

ଫୁଲବାଣୀ ରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଭିନ୍ନ କ୍ଷମ ଦିବସ

Udaya_Labanya | December 3, 2022 | 5 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଶନିବାର ଫୁଲବାଣୀ ର ଏଜେଓ ହାଇ ସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଭିନ୍ନ କ୍ଷମ ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଥିଲା lଏହି ଅବସରରେ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କୁ ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ ରଞ୍ଜନ କୁମାର କହଁର ଉଦଘାଟନ କରିଥିବା ବେଳେ ମୁଖ୍ୟ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories