ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ କନ୍ଧମାଳ ଫଟୋ ଷ୍ଟୁଡ଼ିଓ ସଂଘ ପୁରସ୍କୃତ

Udaya_Labanya | November 9, 2022 | 7 views |0 | Breaking News


କନ୍ଧମାଳ:(ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): ଗତ ତିନିଦିନ ଧରି ଭୁବନେଶ୍ୱର ଠାରେ ରାଜ୍ୟ ଫଟୋ ଷ୍ଟୁଡ଼ିଓ ମାଲିକ ମହାସଂଘ ଓ ଫଟୋ ଗ୍ରାଫର ମହାସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ଚାଲିଥିବା ମେଳାରେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ଫଟୋ ଷ୍ଟୁଡ଼ିଓ ମାଲିକ ସଂଘ ପୁରସ୍କୃତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଅନୁଷ୍ଠିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳର ଫଟୋ ଷ୍ଟୁଡ଼ିଓ ମାଲିକ ଓ ଫଟୋ ଗ୍ରାଫର ମାନେ ଯୋଗଦେଇଥିବା ବେଳେ ଏଥିରେ ବିଭିନ୍ନ କ୍ୟାମେରା କମ୍ପାନୀର କର୍ମକର୍ତ୍ତା ମାନେ ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ଅନୁଷ୍ଠିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଫଟୋ ଗ୍ରାଫର ମାଲିକ ଓ ଫଟୋ ଗ୍ରାଫର ମାନଙ୍କର ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରାଯିବା ସହିତ ଏ ଦିଗରେ ପଦକ୍ଷେପ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଥିଲା । କନ୍ଧମାଳ ସଂଘ ଗତ ଦିନରେ ତାହାର ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ମହାସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ପୁରସ୍କୃତ କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ମହାସଂଘ ସଭାପତି ଶିଶିର ନାୟକ ଓ ଅନ୍ୟମାନେ ପୁରସ୍କୃତ କରିଥିଲେ ।

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଆଜି ବିଶ୍ୱ ଏଡ଼ସ ଦିବସ କନ୍ଧମାଳ ରେ୨୫୫…

Udaya_Labanya | December 1, 2022 | 3 views |0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଜନ ସଚେତନତା ବଢିବା ଯୋଗୁଁ ଏବେ ଆଗଭଳି ଏଡ଼ସ ରୋଗ ବ୍ୟାପୁନାହିଁ ଆଉ ତତସହିତ ମୃତ୍ୟୁ ହାର ମଧ୍ୟ ଢେର କମିଛି ବୋଲି ଗୁରୁବାର ଫୁଲବାଣୀ ମୁଖ୍ୟ ଡାକ୍ତର ଖାନା ପରିସର ରେ ବିଶ୍ୱ ଏଡ଼ସ ଦିବସ…

ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଶ୍ରେଣୀଗୃହ ନାହିଁ,ବାରଣ୍ଡାରେ ପାଠ ପଢା

Udaya_Labanya | December 1, 2022 | 5 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ସରକାର ଶିକ୍ଷାର ବିକାଶପାଇଁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ କରୁଛନ୍ତି, ପିଲାମାନେ ଯେପରି ସ୍କୁଲ ମୁହଁ । କରିବାଲାଗି ବହିପତ୍ର ଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ,ପୋଷାକ, ଜୋତା ଆଦି ମାଗଣାରେ ପ୍ରଦାନ କରୁଛନ୍ତି। ହେଲେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲାର କେତେକ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories