କଳିଙ୍ଗl ବି ଏଡ କଲେଜ ପୁନଃ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ଦାବୀ କରି ଧାରଣା

Udaya_Labanya | November 20, 2022 | 9 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )
କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜି. ଉଦୟଗିରି ବ୍ଲକ ର କଳିଙ୍ଗା ଠାରେ ଥିବା ବି ଏଡ କଲେଜ କୁ ପୁନଃ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମକରିବାକୁ କନ୍ଧମାଳ ଜାଗରଣ ମଞ୍ଚ ଦାବୀ କରିଛି l
ମଞ୍ଚ ପକ୍ଷରୁ ଶୁକ୍ରବାର ଜିଲାପାଳ ଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଧାରଣା ଦିଆଯିବ ସହ ଏକ ସ୍ମାରକପତ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ଉଦେଶ୍ୟରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଙ୍କ ଜରିଆରେ ମଞ୍ଚ ସଭାପତି ତଥା ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ପ୍ରଶାସକ ମିହିର ଚାନ୍ଦ ମଲିକ, ସମ୍ପାଦକ ଜନ ବାଦୀ ଗୌଡ଼, ପୂର୍ବତନ ପଂଚାୟତ ସମିତି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ବୀରେନ୍ଦ୍ର କହଁର, ମହାପାତ୍ର ପ୍ରଧାନ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଉପ ନିର୍ଦେଶକ, ଲୋକ ସମ୍ପର୍କ ବିଭାଗ, ସଭାପତି କୁଇସମାଜ ସୁଦର୍ଶନ କହଁର, ସମ୍ପାଦକ ଅବନୀକହଁର, ସୌଦାମିନୀ କହଁର, ପଞ୍ଚାନନ କହଁର, ରମାକାନ୍ତ ମଲିକ, ଗୌତମ ପ୍ରଧାନ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ l
ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ ୨O/୨ ୧ ବର୍ଷ ଠାରୁ କଳିଙ୍ଗା ବି ଏଡ କଲେଜବନ୍ଦ ଅଛି l ଫଳରେ ଶତାଧିକ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ଲାଭ ରୁ ବଂଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି lସରକାର ଶିକ୍ଷା ର ବିକାଶ ପାଇଁ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ଖର୍ଛ କରୁଥିବାବେଳେ ଚାଲୁ ଥିବା ଶିକ୍ଷା ନୁଷ୍ଠାନ କୁ ବନ୍ଦ କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖର ବିଷୟ ବୋଲି ସମ୍ପାଦକ ଗୌଡ଼ କହିଛନ୍ତି l
ସରକାର ଏହା ପୁନଃ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ନ କଲେ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ମଞ୍ଚ ପକ୍ଷରୁ
ଜୋରଦାର ଆନ୍ଦୋଳନ କରାଯିବ ବୋଲି ଗୌଡ଼ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଫୁଲବାଣୀ ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ବିଜ୍ଞାନ ମେଳା

Udaya_Labanya | December 3, 2022 | 4 views |0

ଫୁଲବାଣୀ(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଫୁଲବାଣୀ ର ଏଜ ଓ ହାଇ ସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ବିଜ୍ଞାନ, ଗଣିତଓ ପରିବେଶ ସମ୍ପର୍କିତ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା lଏହି ଅବସରରେ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଜିଲ୍ଲା ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ ପ୍ରମୋଦ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ…

ଫୁଲବାଣୀ ରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଭିନ୍ନ କ୍ଷମ ଦିବସ

Udaya_Labanya | December 3, 2022 | 5 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଶନିବାର ଫୁଲବାଣୀ ର ଏଜେଓ ହାଇ ସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଭିନ୍ନ କ୍ଷମ ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଥିଲା lଏହି ଅବସରରେ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କୁ ବ୍ଲକ ଶିକ୍ଷାଧିକାରୀ ରଞ୍ଜନ କୁମାର କହଁର ଉଦଘାଟନ କରିଥିବା ବେଳେ ମୁଖ୍ୟ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories