କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଶିକ୍ଷାଅଧିକାରୀ ଙ୍କ ପଦନ୍ନୋତି

Udaya_Labanya | November 25, 2022 | 10 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ(ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )
କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଶିକ୍ଷା ଅଧିକାରୀ ପ୍ରମୋଦ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ ଙ୍କ ପଦୋନ୍ନତି ହୋଇଛି l ଶ୍ରୀ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ ବିଶେଷ କରି ଶିକ୍ଷାର ବିକାଶ ଦିଗରେ ନିଷ୍ଠା ଓ ଆନ୍ତରିକତା ର ସହ ନିରନ୍ତର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଯୋଗୁଁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ତାଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ଦେଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି l
ଶ୍ରୀ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ ଗତ ୧ ବର୍ଷ ହେଲା କନ୍ଧମାଳ ଶିକ୍ଷା ଜିଲ୍ଲା ଅଧିକାରୀ ଭାବେ ଦାଇତ୍ୱ ରେ ରହି ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ରେ ବୈପ୍ଲବିକ ପରିବର୍ତନ ଆଣିଛନ୍ତି l
ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ ବର୍ତମାନ ଜଏଣ୍ଟ ଡାଇରେକଟର ଭାବେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଛନ୍ତି lଏହି ପଦୋନ୍ନତି ତାଙ୍କୁ ଆଗକୁ ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାପାଇଁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବ ବୋଲି ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ କହିଛନ୍ତି l
ଜିଲ୍ଲା ଶିକ୍ଷା ଅଧିକାରୀ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ ଙ୍କ ପଦୋନ୍ନତୀଖବର ପାଇ ଜିଲ୍ଲା ଶିକ୍ଷକସଂଙ୍ଘ ସଭାପତି କୁମାର ପରାସେଠ, ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ଶାନ୍ତନୁ ପ୍ରଧାନ, ଓ ଜିଲ୍ଲା ର ସମସ୍ତ ଶିକ୍ଷକ, ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ବି ଇଓ, ଏ ବି ଇଓ, ପ୍ରମୁଖ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଜଗଦିଶ ବେହେରାଙ୍କ ପରଲୋକ

Udaya_Labanya | February 5, 2023 | 3 views |0

ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବହଳଦା ବ୍ଲକର ବିଂଝୁଆ ଗ୍ରାମର ଜଗଦିଶ ବେହେରାଙ୍କ ସୁଗାର ଓ ବ୍ଲଡ଼ ପ୍ରେସର ଜନିତ ରୋଗରେ ଗତ ଶୁକ୍ରବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ବାରିପଦା ଜିଲ୍ଲା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି | ଏ ଖବର ଶୁଣି ରାଇରଙ୍ଗପୁର,…

ଆଠଗଡ ସାହିତ୍ୟ ସମାଜ କବିତା ଆସର ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | February 5, 2023 | 104 views | 0

ଆଠଗଡ(ଉଲ୍ଲାପ୍ର )ଆଠଗଡ ସାହିତ୍ୟ ସମାଜର କବିତା ଆସର ସ୍ଥାନୀୟ ମହାତ୍ମାଗାନ୍ଧୀ ଇଂରାଜୀ ମିଡ଼ିଅମ ସ୍କୁଲ ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି,ଉପସଭାପତି ସୁରେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ପରିଡାଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱ ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ସଭାରେ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଖୁଣ୍ଟୁଣୀ ରାଧାନାଥ ରଥ ବିଜ୍ଞାନ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଇତିହାସ ବିଭାଗ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories