ରାଜ୍ୟ ସ୍ତରୀୟ ସରଗିଫୁଲ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ରେ କନ୍ଧମାଳ ଆଦିବାସୀ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ଙ୍କ ସଫଳତା

Udaya_Labanya | December 27, 2022 | 14 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )ଆଦିବାସୀ ମଙ୍ଗଳ ବିଭାଗ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ରାଜ୍ୟ ସ୍ତରୀୟ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ସରଗିଫୁଲ ରେ ଅନ୍ୟ ବର୍ଷ ଭଳି ଏ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ କନ୍ଧମାଳ ର ଆଦିବାସୀ ମଙ୍ଗଳ ବିଭାଗ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ମାନେ କୃତିତ୍ୱ ହାସଲ କରି ଜିଲାପାଇଁଗୌରବ ଆଣିଦେଇଛନ୍ତି l
ବାଳକ ଭଲି ବଲରେ ଚମ୍ପିୟାନ ହୋଇଥିବାବେଳେ, ବାଳିକା ଭଲି ବଲ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ରେ ମଧ୍ୟ ଚମ୍ପିୟାନ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି କନ୍ଧମାଳ ବାଳିକା l
ସେହିପରି ଜୁନିଅର ଲେବେଲ ସୋଲ ଡ୍ୟାନ୍ସ ରେ ଶୀତଲ ନାୟକ, ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିଥିବା ବେଳେ ରୋହିତ ଡିଗାଲ ଜୁନିଅର ଲେବେଲ ସୋଲ ସଂଗ ରେ ଦ୍ୱିତୀୟ, ରାଜୁ ପାତ୍ର ଜୁନିଅର ଲେବେଲ ବକ୍ତୃତା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ରେ ତୃତୀୟ, ଅଭିମନ୍ୟୁ ବେହେରା ଜୁନିଅର ଲେବେଲ କୁଇଜ ରେ ତୃତୀୟ, ସ୍ଥାନ ହାସଲ କରିଥିବାବେଳେ ସିନି ୟ ର ଲେବେଲ ସୋଲ ସଙ୍ଗ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ରେ ଶିଳ୍ପା ଡିଗାଲ ତୃତୀୟ, ସି ନିୟର
ଲେବେଲ କ୍ରିଏଟିଭ ରାଇଟିଙ୍ଗ ରେ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି ରାଜେଶ ବଳିୟାରସିଂ, ସି ନିୟର ଲେବେଲ ବକ୍ତୃତା ରେ ଦିପ୍ତିମୟୀ କହଁର ଦ୍ୱିତୀୟ, ଓ ଚନ୍ଦନ ପାଲଟlସିଂ ସି ନିୟର ଲେବେଲ ଓଡ଼ିଆ ବକ୍ତୃତା ରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରି ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ସୁନାମ ଆଣିଦେଇଥିବାରୁ ଜିଲ୍ଲା ମଙ୍ଗଳ ବିଭାଗ ଅଧିକାରୀ ସିମାଞ୍ଚଳ ବେହେରା ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇବା ସହ
ଉତ୍ତରୋତ୍ତର ଉନ୍ନତି ଓ ଉଜ୍ବଳ ମୟ ଭବିଷ୍ୟତ କାମନା କରିଛନ୍ତି l
ଆଗକୁ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସଫଳତା ଯେପରି ମିଳିବ ସେଥିପ୍ରତି ଶିକ୍ଷକ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଦ୍ରୁଷ୍ଟି ଦେବା ଲାଗି ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଆଠଗଡ ସାହିତ୍ୟ ସମାଜ କବିତା ଆସର ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | February 5, 2023 | 74 views |0

ଆଠଗଡ(ଉଲ୍ଲାପ୍ର )ଆଠଗଡ ସାହିତ୍ୟ ସମାଜର କବିତା ଆସର ସ୍ଥାନୀୟ ମହାତ୍ମାଗାନ୍ଧୀ ଇଂରାଜୀ ମିଡ଼ିଅମ ସ୍କୁଲ ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି,ଉପସଭାପତି ସୁରେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ପରିଡାଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱ ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ସଭାରେ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଖୁଣ୍ଟୁଣୀ ରାଧାନାଥ ରଥ ବିଜ୍ଞାନ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଇତିହାସ ବିଭାଗ…

ଆବାସ ଯୋଜନା ଦୁର୍ନୀତି ନେଇ ତିଗିରିଆ ବ୍ଲକ…

Udaya_Labanya | February 4, 2023 | 15 views | 0

ତିଗିରିଆ (ଉଲ୍ଲାପ୍ର )କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଆବାସ ଯୋଜନାକୁ ରାଜ୍ୟରେ ଶାସକ ଦଳ ଦଳୀୟ ଭିତିରେ ବାଣ୍ଟୁ ଥିବା ଯୋଗୁ ଏବେ ରାଜ୍ୟରେ ବିଜେପି ଦଳ ପ୍ରତି ବ୍ଲକ ଆଗରେ ଧାରଣା ଦେଉଛି, ଶନିବାର ଦିନ କଟକ ଜିଲ୍ଲା ଆଠଗଡ ନିର୍ବାଚନ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories