ବାଇକ ଦୁର୍ଘଟଣା ରେ କ୍ରୀଡା ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଶୋକାକୁଳ ପରିବେଶ ମଧ୍ୟରେ ଶେଷକୃତ୍ୟ

Udaya_Labanya | January 9, 2023 | 30 views |0 | Breaking News


ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )
କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବାଲିଗୁଡ଼ା ବାଲିଗୁଡା ର ବିଶିଷ୍ଟ କ୍ରୀଡ଼ାବିତ, କଳାସଂଗଠକ ବରାଳ ଦେବୀ ଯୁବନାଟ୍ୟ ସଂସଦ ର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ସମ୍ପାଦକ ବିରୁପାକ୍ଷ କହଁର ଙ୍କ ଶେଷ କୃତ୍ୟ ଶୋକାକୁଳ ପରିବେଶ ମଧ୍ୟରେ ଗାଁ ମଶାଣି ରେ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଯାଇଛି l ସାନଭାଇ ସନ୍ତୋଷ ମୁଖାଗ୍ନି ଦେଇଥିଲେ lଗତ ରବିବାର ଦିନ ନୂଆସାହି ଜରାନିବାସ ନିକଟରେ ବାଇକ ଦୁର୍ଘଟଣା ରେ ବିରୁପାକ୍ଷ ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା ଆଜି ସକାଳୁ ବାଲିଗୁଡାର ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତି ବରାଳ ଦେବୀ ଯୁବନାଟ୍ୟ ସଂସଦ ର କଳାକାର ମାନେ ସ୍ବର୍ଗତଃ ବିରୁପାକ୍ଷ ଙ୍କ ଶେଷ ଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ l ଏକାଧାରାରେ ସେ ଜଣେ କ୍ରୀଡ଼ାବିତ ସୁ ସଂଗଠକ ଥିଲେ ଏବଂ କ୍ରୀଡା ଶିକ୍ଷକ ଭାବେ ନୂଆସାହି ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଥିଲେ l ତାଙ୍କର ଅକାଳ ବିୟୋଗ କ୍ରୀଡା ଏବଂ କଳା ଜଗତ ପାଇଁ ବିରାଟ ଶୂନ୍ୟସ୍ଥାନ ବର୍ଷ l ସେ ଜଣେ ମେଳାପୀ, ମିଷ୍ଟଭାଷୀ ପରୋପକାରୀ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଥିଲେ l ଏହି ଦୁଃଖଦ ଖବର ବାଲିଗୁଡାବାସୀ ଙ୍କୁ ମର୍ମାହତ କରିଛି ଏବଂ ଅଞ୍ଚଳରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି l

Share this
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related Posts

ଜଗଦିଶ ବେହେରାଙ୍କ ପରଲୋକ

Udaya_Labanya | February 5, 2023 | 2 views |0

ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବହଳଦା ବ୍ଲକର ବିଂଝୁଆ ଗ୍ରାମର ଜଗଦିଶ ବେହେରାଙ୍କ ସୁଗାର ଓ ବ୍ଲଡ଼ ପ୍ରେସର ଜନିତ ରୋଗରେ ଗତ ଶୁକ୍ରବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ବାରିପଦା ଜିଲ୍ଲା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି | ଏ ଖବର ଶୁଣି ରାଇରଙ୍ଗପୁର,…

ଆଠଗଡ ସାହିତ୍ୟ ସମାଜ କବିତା ଆସର ଅନୁଷ୍ଠିତ

Udaya_Labanya | February 5, 2023 | 102 views | 0

ଆଠଗଡ(ଉଲ୍ଲାପ୍ର )ଆଠଗଡ ସାହିତ୍ୟ ସମାଜର କବିତା ଆସର ସ୍ଥାନୀୟ ମହାତ୍ମାଗାନ୍ଧୀ ଇଂରାଜୀ ମିଡ଼ିଅମ ସ୍କୁଲ ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି,ଉପସଭାପତି ସୁରେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ପରିଡାଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱ ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ସଭାରେ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଭାବେ ଖୁଣ୍ଟୁଣୀ ରାଧାନାଥ ରଥ ବିଜ୍ଞାନ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ଇତିହାସ ବିଭାଗ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories