ଫୁଲବାଣୀ ରେ ଶାନ୍ତିଶୃଙ୍ଖଳା ର ସହ ହୋଲି ପାଳିତ

Udaya_Labanya | March 9, 2023 | 19 views |0 | Breaking News , District


ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )
ଫୁଲବାଣୀସହର ସମେତ ସମଗ୍ର କନ୍ଧମାଳ ରେ ଶାନ୍ତି ଶୃଙ୍ଖଳା ର ସହ ହୋଲି ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି l
ଫୁଲବାଣୀ ବାର ଏସୋ ସିଏସନ, ପ୍ରେସ କ୍ଲବ, ର ସଦସ୍ୟ ମାନେ ରଙ୍ଗ ର ପର୍ବ ହୋଲି କୁ ବେଶ ଧୁମ ଧାମ ରେ ମନାଇଥିଲେ lସେହିପରି ବିଭିନ୍ନ କ୍ଲବ, ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀ, ମହିଳା ସଂଗଠନ, ରାଜନୈତିକ ନେତା ଙ୍କ ସମେତ ସାହି ବସ୍ତି ରେ ପିଲାଠୁ ବୁଢ଼ା ସଭିଏଁ ଆନନ୍ଦ ସହକାରେ ହୋଲି ଖେଳିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା l ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଓ ଭାଇଚାରା ସୃଷ୍ଟି ଉଦେଶ୍ୟରେ ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକ ତଥା ପ୍ରେସ କ୍ଲବ ସଭାପତିସୁନୀଲ ପଟନାୟକ ଓ ସଦସ୍ୟ ମାନେ କେନ୍ଦୁପଦର ସ୍ଥିତ ଅନାଥାଶ୍ରମ ଯାଇ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ହୋଲି ଖେଳିଥିଲେ l
ଜିଲାର ବାଲିଗୁଡା, ଟିକାବାଲି, ଦାରିଙ୍ଗବାଡି, ଫିରିଙ୍ଗିଆ, କୋଟଗଡ଼, ତୁମୁଡିବନ୍ଧ, ରାଇକିଆ, ଜି. ଉଦୟଗିରି, ଖଜୁରୀପଡା, ଚକାପାଦ, କ. ନୂଆଗାଁ, ଆଦି ସମସ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ରଙ୍ଗ ଲଗାଇ ମିଠା ବାଣ୍ଟି ହୋଲି ପର୍ବ ମନାଇଥିଲେ l

Share this

Related Posts

ଦାବି ପୂରଣ ନେଇ ପାଚିକା ସଂଘ ର୍…

Udaya_Labanya | September 27, 2023 | 2 views |0

ଫୁଲବାଣୀ - (ସୁନୀଲ ପଟ୍ଟନାୟକ)ସରକାର ପାଚିକା ଓ ସହାୟିକା ମାନଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ୍ ସମୟରେ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ପ୍ରତାରଣା କରୁଥିବା ରୁ ପାଚିକା ସଂଘ ପକ୍ଷ୍ୟରୁ ଫୁଲବାଣୀ ଠାରେ ବିଭିନ୍ନ୍ ଦାବି ପୂରଣ ନେଇ ରାଲି…

କନକ କୁମାର ମାଝୀ ନୂତନ ଟାଉନ୍ ଥାନା…

Udaya_Labanya | September 27, 2023 | 7 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟ୍ଟନାୟକ)କନକ କୁମାର ମାଝୀ ଫୁଲବାଣୀ ଟାଉନ୍ ଥାନା ର୍ ନୂତନ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଭାବେ ଦାୟିତ୍ଵ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି l ଫଳରେ ବିଭିନ୍ନ୍ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ନୂତନ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ମାଝୀ ଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ୍ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଦିଆଯାଇଥିଲା lଗୃହ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories