ଫୁଲବାଣୀ ରେ ଶାନ୍ତିଶୃଙ୍ଖଳା ର ସହ ହୋଲି ପାଳିତ

Udaya_Labanya | March 9, 2023 | 9 views |0 | Breaking News , District


ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )
ଫୁଲବାଣୀସହର ସମେତ ସମଗ୍ର କନ୍ଧମାଳ ରେ ଶାନ୍ତି ଶୃଙ୍ଖଳା ର ସହ ହୋଲି ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି l
ଫୁଲବାଣୀ ବାର ଏସୋ ସିଏସନ, ପ୍ରେସ କ୍ଲବ, ର ସଦସ୍ୟ ମାନେ ରଙ୍ଗ ର ପର୍ବ ହୋଲି କୁ ବେଶ ଧୁମ ଧାମ ରେ ମନାଇଥିଲେ lସେହିପରି ବିଭିନ୍ନ କ୍ଲବ, ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀ, ମହିଳା ସଂଗଠନ, ରାଜନୈତିକ ନେତା ଙ୍କ ସମେତ ସାହି ବସ୍ତି ରେ ପିଲାଠୁ ବୁଢ଼ା ସଭିଏଁ ଆନନ୍ଦ ସହକାରେ ହୋଲି ଖେଳିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା l ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଓ ଭାଇଚାରା ସୃଷ୍ଟି ଉଦେଶ୍ୟରେ ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକ ତଥା ପ୍ରେସ କ୍ଲବ ସଭାପତିସୁନୀଲ ପଟନାୟକ ଓ ସଦସ୍ୟ ମାନେ କେନ୍ଦୁପଦର ସ୍ଥିତ ଅନାଥାଶ୍ରମ ଯାଇ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ହୋଲି ଖେଳିଥିଲେ l
ଜିଲାର ବାଲିଗୁଡା, ଟିକାବାଲି, ଦାରିଙ୍ଗବାଡି, ଫିରିଙ୍ଗିଆ, କୋଟଗଡ଼, ତୁମୁଡିବନ୍ଧ, ରାଇକିଆ, ଜି. ଉଦୟଗିରି, ଖଜୁରୀପଡା, ଚକାପାଦ, କ. ନୂଆଗାଁ, ଆଦି ସମସ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ରଙ୍ଗ ଲଗାଇ ମିଠା ବାଣ୍ଟି ହୋଲି ପର୍ବ ମନାଇଥିଲେ l

Share this

Related Posts

ତୁମୁଡିବନ୍ଧ ହାଟପିଣ୍ଡିରେ କୁଢ଼ କୁଢ଼ ଗୋବର ଓ…

Udaya_Labanya | March 22, 2023 | 4 views |0

ବାଲିଗୁଡା:(ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ):କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବାଲିଗୁଡା ଉପଖଣ୍ଡ ଅନ୍ତର୍ଗତ ତୁମୁଡିବନ୍ଧ ପଞ୍ଚାୟତ ସ୍ଥିତ ହାଟପଦା ସ୍ଥଳରେ ସୋମବାର ଦିନ ସାପ୍ତାହିକ ହାଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି କୁଡ଼ କୁଡ଼ ଅଳିଆ ଆବର୍ଜନା lସୋମବାର ଦିନ ତୁମୁଡିବନ୍ଧ ପଞ୍ଚାୟତ ରେ ସାପ୍ତାହିକ ହାଟ ଥିବା…

ଦୁଇ ମୋଟର ସାଇକେଲ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା: ଜଣେ…

Udaya_Labanya | March 22, 2023 | 5 views | 0

ବାଲିଗୁଡ଼ା:(ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବାଲିଗୁଡା ଉପଖଣ୍ଡ ଅନ୍ତର୍ଗତ ତୁମୁଡ଼ିବନ୍ଧ ଥାନାର ଜାଲେଶପଟ୍ଟା ନିକଟରେ ଦୁଇଟି ମୋଟରସାଇକେଲ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କାହେବା ଫଳରେ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟଜଣେ ସାମାନ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଘଟଣା…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories