ଚେଞ୍ଜର ମେକର ଆୱାର୍ଡ ପ୍ରଦାନ

Udaya_Labanya | March 15, 2023 | 29 views |0 | Breaking News , District

ରାଜସ୍ତାନ ର ବିକାନେର ଠାରେ ରାଷ୍ଟ୍ରହିତ ଫାଉଣ୍ଡେସନ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଗ୍ଲୋବାଲ ହ୍ୟୁମାନିଟୀ ଚେଞ୍ଜ ମେକର୍ ଆୱାର୍ଡ଼ ସେରୀମୋନୀ 2023 ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଅଛି। ଏଥିରେ ଓଡ଼ିଶାର ବାଲେଶ୍ଵର ଜିଲ୍ଲାର ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକ ତଥା ବିଶିଷ୍ଟ ସମାସେବୀ “ଶ୍ରୀ କିଶୋର କୁମାର ମହାନ୍ତି ଙ୍କୁ ସେଭ୍ ଦି ହ୍ୟୁମନିଟୀ ଗ୍ଲୋବାଲ ଆୱାର୍ଡ଼ ସମ୍ମାନ ରେ ସମ୍ମାନିତ କରାଯାଇଅଛି। ଏହା ଓଡ଼ିଶା ଏବଂ ବାଲେଶବରବାସୀ ଙ୍କ ପାଇଁ ଗର୍ବ ଏବଂ ଗୌରବର ବିଷୟ ଅଟେ। ଶ୍ରୀ ମହାନ୍ତି ଙ୍କୁ କାର୍ଗିଲ ଯୋଧ୍ୟା ଦୀପ ଚାନ୍ଦ ସିଂ ସମ୍ମାନିତ କରିଥିଲେ।

Share this

Related Posts

ଦାବି ପୂରଣ ନେଇ ପାଚିକା ସଂଘ ର୍…

Udaya_Labanya | September 27, 2023 | 2 views |0

ଫୁଲବାଣୀ - (ସୁନୀଲ ପଟ୍ଟନାୟକ)ସରକାର ପାଚିକା ଓ ସହାୟିକା ମାନଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ୍ ସମୟରେ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ପ୍ରତାରଣା କରୁଥିବା ରୁ ପାଚିକା ସଂଘ ପକ୍ଷ୍ୟରୁ ଫୁଲବାଣୀ ଠାରେ ବିଭିନ୍ନ୍ ଦାବି ପୂରଣ ନେଇ ରାଲି…

କନକ କୁମାର ମାଝୀ ନୂତନ ଟାଉନ୍ ଥାନା…

Udaya_Labanya | September 27, 2023 | 6 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟ୍ଟନାୟକ)କନକ କୁମାର ମାଝୀ ଫୁଲବାଣୀ ଟାଉନ୍ ଥାନା ର୍ ନୂତନ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଭାବେ ଦାୟିତ୍ଵ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି l ଫଳରେ ବିଭିନ୍ନ୍ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ନୂତନ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ମାଝୀ ଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ୍ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଦିଆଯାଇଥିଲା lଗୃହ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories