ଜାତୀୟ ନିରାପଦ ମାତୃତ୍ୱ ଦିବସ ରେ ପୁରସ୍କୃତ

Udaya_Labanya | April 11, 2023 | 20 views |0 | Breaking News , District


ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )
ମଙ୍ଗଳବାର ୧୧.୦୪.୨୦୨୩ ରିଖ ଦିନ ଭୁବନେଶ୍ଵର ରେ ଆୟୋଜିତ ରାଜ୍ୟ ସ୍ତରୀୟ ‘ଜାତୀୟ ନିରାପଦ ମାତୃତ୍ଵ’ ଦିବସ ପାଳନ ଅବସର ରେ କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବର୍ଷ ୨୦୨୨-୨୩ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ରେ ମାତୃ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସେବା ର ସୁପରିଚାଳନା ତଥା ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ପୁରସ୍କୃତ କରାଯାଇଛି lକନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ର ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲା ଜନ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଅଧିକାରୀ (ପରିବାର ଓ କଲ୍ୟାଣ), ଡ ପ୍ରସନ୍ନ କୁମାର ତ୍ରିପାଠୀ ଓ ଉପ ପରିଚାଳକ( ପ୍ରଜନନ ଓ ଶିଶୁ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ) ଶ୍ରୀ ଆଶିଷ କୁମାର ମହାନ୍ତି ଏହି ଅବସର ରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ, ଓଡ଼ିଶା ର ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ସଚିବ ଶ୍ରୀମତୀ ସାଳୀନୀ ପଣ୍ଡିତ ଓ ଜାତୀୟ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମିଶନ ର ନିର୍ଦେଶିକା ଡ. ବୃନ୍ଦା ଡୀ. ଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ସମ୍ମାନିତ ହେଇଥିଲେ

Share this

Related Posts

ବୋଲେରୋ ପିକ୍ ଅପ୍ ଓ ମୋଟରସାଇକେଲ ସହ…

Udaya_Labanya | June 9, 2023 | 4 views |0

(ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବାଲିଗୁଡ଼ା ପୋଲିସକୁ ମିଳିଛି ପୁଣି ଏକ ବଡ଼ ସଫଳତା । ବେଆଇନ୍ ଗଞ୍ଜେଇ ଚୋରା ଚାଲାଣ ବେଳେ ପୋଲିସ୍ ପକ୍ଷରୁ ଚଢ଼ାଉ । ଗୋଟିଏ ବୋଲେରୋ ପିକ୍ ଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍ ଓ ଗୋଟିଏ ମୋଟରସାଇକେଲ…

କଳିଙ୍ଗ ଆଦର୍ଶ ଆବାସିକ ବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ପ୍ରକୃତି ମିତ୍ର…

Udaya_Labanya | June 8, 2023 | 8 views | 0

ବାଲିଗୁଡା,(ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ବାଲିଗୁଡା ଉପଖଣ୍ଡ ଅନ୍ତର୍ଗତ ରାଇକିଆ ବ୍ଲକରେ ଅବସ୍ଥାପିତ କଳିଙ୍ଗ ଆଦର୍ଶ ଆବାସିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ କୁ ପ୍ରକୃତି ମିତ୍ର ପୁରସ୍କାର ମିଳିଛି l ବିଶ୍ୱ ପରିବେଶ ଦିବସ ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ରାଜ୍ୟ ସ୍ତରୀୟ ବିଶ୍ୱ ପରିବେଶ ଦିବସ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories