ପ୍ରେସ କ୍ଳବ ରେ ୭୭ତମ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିଵସ ପାଳିତ

Udaya_Labanya | August 15, 2023 | 27 views |0 | Breaking News , District


ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ )
ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରେସ କ୍ଳବ ରେ ୭୭ ତମ ସ୍ୱାଧୀନତା ଦିଵସ ମହାସମାରୋହ ରେ ପାଳିତ ହୋଇଥିଲା l
ଏହି ଅବସରରେ ପ୍ରେସ କ୍ଳବ ସଭାପତି ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ ପ୍ରେସ କ୍ଳବ ଠାରେ ଜାତୀୟ ପତାକା ଉତ୍ତୋଳନ କରିବା ସହ ଦେଶକୁ ସ୍ୱାଧୀନତା ଆଣିବାରେ ଯେଉଁ ମହାପୁରୁଷ ମାନେ ପ୍ରାଣ ବଳି ଦେଇଥିଲେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଗଭୀର ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ l କଷ୍ଟ ଲବ୍ଧ ସ୍ୱାଧୀନତା ଓ ଦେଶ ର ଏକତା, ଅଖଣ୍ଡତା କୁ ଅତୁଟ ରଖିବା କୁ ଆହ୍ୱାନ ଦେଇଥିଲେ l
ଏହାପରେ , ମିଡ଼ିଆ ଫୋରମ୍ ପକ୍ଷରୁ ସଭାପତି ସନ୍ତୋଷ ଦିଗାଲ ମଧ୍ୟ ଜାତୀୟ ପତାକା ଉତ୍ତୋଳନ କରିଥିଲେ l
ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେସ କ୍ଲବ୍ ସମ୍ପାଦକ ପ୍ରଶାନ୍ତ ବେହେରା, ଉପସଭାପତି ସତ୍ୟ ବେହେରା, ସୁନୀଲ ବିଶ୍ବାଳ, ଅଶୋକ ମହାନ୍ତି, ସୂର୍ଯ୍ୟ ବେହେରା, ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକଗୋପାଳ କୃଷ୍ଣ ପଟ୍ଟନାୟକ, ଫିଲ ମୋହନ ନାୟକ, ସନ୍ତୋଷ ଦିଗଲ, ଶିବ ରାମ ନାୟକ, ଶିବ ପ୍ରସାଦ ନାୟକ, ଶିବାନୀ ସୁଅlର, ପ୍ରଶାଂତଜେନା, ବୀରେନ୍ଦ୍ର ସୁବୁଦ୍ଧି, କାହ୍ନl ପଟନାୟକ, କାହ୍ନlଦିଗଲ, କନ୍ଧ ମାଳ ଜିଲା ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆ ସଭାପତି ଖିତିଶ୍ ମଲିକ, ସଂପାଦକ ସୁଧୀର ମହାରଣା, ଆଦିତ୍ୟ ତ୍ରିପାଠୀ, ବଦ୍ୟ ନାୟକ, ବଦ୍ୟ ନାଥ ବେହେରା ଜୟ ସେନ ପରିଡ଼ା, ରାକେଶ କୁମାର ରାଉତ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ l

Share this

Related Posts

କାମାକ୍ଷାନଗର ଅବକାରୀ ବିଭାଗର ସଫଳତା ।ବିଭିନ୍ନ ଜାଗା…

Udaya_Labanya | September 28, 2023 | 12 views |0

କାମାକ୍ଷାନଗର ( ଉଲ୍ଲାପ୍ର )କାମାକ୍ଷାନଗର ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ କଙ୍କଡ଼ାହାଡ଼ ବିରାସାଳ ଅଞ୍ଚଳ , କାମାକ୍ଷାନଗର ଅଞ୍ଚଳ ଓ ତୁମୁସୀଙ୍ଗା ଅଞ୍ଚଳ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇ ଅଠର ଟି ମକଦ୍ଦମା ରୁଜୁ ହୋଇ ଥିବା ବେଳେ ସତର ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ,୫ଶହ…

ଫୁଲବାଣୀ ରେ ବର୍ଦ୍ଧିତ ହୋଲ୍ଡିଙ୍ଗ ଟ୍ୟାକ୍ସ ସମ୍ପର୍କରେ…

Udaya_Labanya | September 28, 2023 | 10 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟନାୟକ)ଫୁଲବାଣୀ ସହର ରେ ବର୍ତ୍ତମାନ୍ହୋଲଡିଂ ଟ୍ୟାକ୍ସ ବୃଦ୍ଧି କରାଯାଇଥିବାରୁ ସାଧାରଣ ରେ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି lଏହାକୁ ଜିଲ୍ଲା ମିଳିତ ନାଗରିକ କମିଟି ପକ୍ଷରୁ ପୂର୍ବରୁ ବିରୋଧ କରାଯାଇ ଆସୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସରକାର କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିବା…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories