ନାବାଳିକା ଅପହରଣ ଘଟଣା ର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଇ ଏସପି ଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ପରିବାର ଲୋକେ

Udaya_Labanya | August 26, 2023 | 23 views |0 | Breaking News , District


ଫୁଲବାଣୀ ( ସୁନୀଲ ପଟ୍ଟନାୟକ) କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଚକାପାଦ ବ୍ଲକ ର କଖାରୁଝୋଲା ର ଜୋରସାହି ର ତେର ବର୍ଷ ର ନାବାଳିକା ଝିଅ ପ୍ରିୟଲକ୍ଷ୍ମୀ ଗଣ୍ଡା କୁ ଗତ ଦୁଇ ମାସ ହେଲା କେହି ଦୁର୍ବୃତ ଅପହରଣ କରି ନେଇଥିବା ତା ବାପା, ମା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ l ଏ ନେଇ ଚକାପାଦ ଥାନା ରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କଲା ପରେ ଏବଂ ବାରମ୍ବାର କନ୍ଧମାଳ ଏସ ପି ଏବଂ ଜି. ଉଦୟଗିରି ଏସଡି ପି ଓ ଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ୍ୟ ପୋଲିସ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିନଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି l ଓଲଟା ଚକାପାଦ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ତାଙ୍କ ବାପା ମା ଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଥାନା କୁ କାହିଁକି ଆସୁଛ କହି ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଝିଅର ବାପା ମା l ଆଜି ଯୁବ ନେତା ତଥା କେ ସି ୱାଇପି ର ସଭାପତି ଶିବାଶିଷ ପଣ୍ଡା ଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଝିଅ ର ବାପା, ମା ଙ୍କ ସହିତ ଯାଇ କନ୍ଧମାଳ ଏସପି ଙ୍କୁ ପୁନର୍ବାର
ସାକ୍ଷାତ କରି ଏ ଘଟଣା କୁ ଗୁରୁତ୍ୱର ସହିତ ନେବାକୁ ଦାବି କରିଥିଲେ l
ଏସପି ଶୁଭେନ୍ଦୁ ପାତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି l
କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଚକାପାଦ ବ୍ଲକ ର କଖାରୁଝୋଲା ର ଜୋରସାହି ର ତେର ବର୍ଷ ର ନାବାଳିକା ଝିଅ ପ୍ରିୟଲକ୍ଷ୍ମୀ ଗଣ୍ଡା କୁ ଗତ ଦୁଇ ମାସ ହେଲା କେହି ଦୁର୍ବୃତ ଅପହରଣ କରି ନେଇଥିବା ତା ବାପା, ମା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ l ଏ ନେଇ ଚକାପାଦ ଥାନା ରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କଲା ପରେ ଏବଂ ବାରମ୍ବାର କନ୍ଧମାଳ ଏସ ପି ଏବଂ ଜି. ଉଦୟଗିରି ଏସଡି ପି ଓ ଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ୍ୟ ପୋଲିସ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିନଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି l ଓଲଟା ଚକାପାଦ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ତାଙ୍କ ବାପା ମା ଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଥାନା କୁ କାହିଁକି ଆସୁଛ କହି ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଝିଅର ବାପା ମା l ଆଜି ଯୁବ ନେତା ତଥା କେ ସି ୱାଇପି ର ସଭାପତି ଶିବାଶିଷ ପଣ୍ଡା ଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଝିଅ ର ବାପା, ମା ଙ୍କ ସହିତ ଯାଇ କନ୍ଧମାଳ ଏସପି ଙ୍କୁ ପୁନର୍ବାର
ସାକ୍ଷାତ କରି ଏ ଘଟଣା କୁ ଗୁରୁତ୍ୱର ସହିତ ନେବାକୁ ଦାବି କରିଥିଲେ l
ଏସପି ଶୁଭେନ୍ଦୁ ପାତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି l

Share this

Related Posts

ଦାବି ପୂରଣ ନେଇ ପାଚିକା ସଂଘ ର୍…

Udaya_Labanya | September 27, 2023 | 4 views |0

ଫୁଲବାଣୀ - (ସୁନୀଲ ପଟ୍ଟନାୟକ)ସରକାର ପାଚିକା ଓ ସହାୟିକା ମାନଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ୍ ସମୟରେ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ପ୍ରତାରଣା କରୁଥିବା ରୁ ପାଚିକା ସଂଘ ପକ୍ଷ୍ୟରୁ ଫୁଲବାଣୀ ଠାରେ ବିଭିନ୍ନ୍ ଦାବି ପୂରଣ ନେଇ ରାଲି…

କନକ କୁମାର ମାଝୀ ନୂତନ ଟାଉନ୍ ଥାନା…

Udaya_Labanya | September 27, 2023 | 9 views | 0

ଫୁଲବାଣୀ (ସୁନୀଲ ପଟ୍ଟନାୟକ)କନକ କୁମାର ମାଝୀ ଫୁଲବାଣୀ ଟାଉନ୍ ଥାନା ର୍ ନୂତନ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଭାବେ ଦାୟିତ୍ଵ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି l ଫଳରେ ବିଭିନ୍ନ୍ ସଂଗଠନ ପକ୍ଷରୁ ନୂତନ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ମାଝୀ ଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ୍ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଦିଆଯାଇଥିଲା lଗୃହ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Archives

Categories